Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chevrolet/Daewoo/GM alkatrész...

Chevrolet/Daewoo/GM alkatrész ellátottság manapság?

Figyelt kérdés

Használtautó vásárlás elött állok és valaki valahol említette nekem/olvastam, hogy a GM bő 10 éve kivonult Európából és emiatt az alkatrészek beszerzése macerásabb mint volt korábban/valaha.


Ez a valóságban mit jelent, ha például ki kéne cserélni egy teljes váltót/magát a kuplungot, esetleg behorpad egy karosszéria elem vagy kiég bármilyen izzó akkor ezek többe kerülnének, mert más kontinensről kéne beszállítatni ? (ha még az adott 15 éves modellhez egyáltalán van a raktárakban alkatrész hozzá)


Vagy ennyire nem durva a helyzet?



márc. 22. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Kismillió gyár van, akik utángyártanak alkatrészeket, ebből élnek.

És azt gyártják, amire nagy kereslet van.

Ha nincs kereslet, nem fognak gyártani.

Jópár éve még tudtam venni jófogásról alig használt lengőkarokat f astrához darabját akár 1000ft-ért, most már semmi. Van valami utángyártott vacak 15 ezerért darabja, amitől lehet, zabálni fogja a gumikat.

márc. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem macerásabb.

Az extrém öreg autókhoz lehet, de azokhoz akkor is az lenne ha a GM nem vonul ki

márc. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert az Opel az mi?


Chevrolet Nubirám van, minden kapható hozzá

márc. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!