Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B8 Audit mennyire lehet...

B8 Audit mennyire lehet utólag extrázni/dolgokat jobbra cserélni?

Figyelt kérdés
Van lehetőség utólag beletenni extrákat mint pl a tempomat vagy bluetooth? Illetve a faceliftes kijelzőt/kormányt bele lehet tenni?
márc. 22. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindent meglehet neki csinálni, a kérdés megéri e, én egy b7nek akartam tempomatot, színes kijelzőt, nagynavit, meg combtámaszos alcantarát utólag, összeszámoltam mennyi az annyi, és többre jött ki mintha eladnám és vennék egy gyárilag full fullost.
márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem el, hogy b8-ba nincs tempomat.
márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. B8 csoportot keress facebookon, lesz rá ember aki ilyennel foglalkozik.
márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat!


Kedves kettes pedig így van. Nincs tempomat az én autómban. Sőt, bluetooth sincs benne. Anno valaki full alapba kérte de nem is zavart ez régen. Most viszont egyre nagyobb távokat autózok és kényelmes lenne egy tempomat.

márc. 22. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket, és elmondják a lehetőségeket, biztos megoldható , csak lehet vezetékezni kell, nem csak simán berakni egy másik bajuszkapcsolót a tempomathoz, és aktiválni a vezérlőben.

[link]

márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös köszi!


Sajnos pont 1 éve leköltöztem Pestről. De gondolom bármelyik normálisabb szerviz meg tudja nekem ezeket oldani, ha elviszem hozzá ami kell nem?

márc. 23. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak ha van legális, VW specifikus felszerelése, főleg VCDS (sok belőle a kamu).
márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!