Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mièrt nem jut benzin a motorba...

Mièrt nem jut benzin a motorba a karburátorból?

Figyelt kérdés

Suzuki sepia robogórol van szó.

A karburátorba bele megy a benzin ès ott a karburátornak össze kell kevernie a olajjal a benzint de a motorba nem jut benzin, csak a olaj ami a kipufogónál folyik ki ha sokat próbálom rugni a berugó kart mivel nincs rajta a kipufogó a motoron. Amikor le szedtem a karburátort akkor ha megtöltöttem vizzel ès nagyon erősen bele fujtam a levegőszűrőnèl akkor fröcskölte ki a vizet de nagyon erősen kellet fujni.

a fúvókát a karburátorba nem lehet meghúzni hogy megfeszüljön mert nem bele való fúvóka van benne.

a karburátort teljesen ki tisztittotam mindenhol át megy rajta a levegő tehát nincs eltömődve. A benzin eljut az úszóházba tehát nem azzal van a baj. Amikor rajta volt a karbi a motoron akkor a levegőszűrőnèl bele fujtam miközbe húztam a gázt hogy bele fröcskölje benzint de mègse ment bele benzin hiába volt tele benzinnel az úszóház ès nincs eltömődve a karbi. Mièrt nem jut benzin a motorba? Mi lehet a baja? aki tudja az segitsen.



#benzin #karburátor #motorhiba #nem megy benzin motorba
márc. 22. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyújtsd fel. küld az égieknek áldozti felajánlásként. Egyszerűbb lesz az életed! Hidd el! :D
ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!