Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akku hiba lehet?

Akku hiba lehet?

Figyelt kérdés
Nehezen indul az autó ezért rámértem akksira. 11.9V. Mentem vele egy kört kb 20km. és csak 13V ra töltődött fel. Amint leállítottam az autót rámértem és vissza is ment 11V ra. Akkuval lehet a gond? Vagy a generátor nem tölti rendesen? Érdemes venni egy akku töltőt és feltölteni vagy új akku kell? Köszi!
márc. 23. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi járás közben?
márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13V
márc. 23. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
13,5-14,4 között kéne lennie járás közben fogyasztók nélkül, de az aksinak sem kéne lemennie leállítás után 12 alá. Szerintem aksi és generátor is gyengélkedik.
márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ANnyi idő alatt alig töltődik valamit , úgyhogy nem csoda ha lemegy a volt.

Egy akkut rendes töltőről is tölteni kell legalább 12 órát és akkor lesz jó, feltéve ha az akku jó.

SZerintem ne totózz, hanem vidd el egy elektró szakihoz és az kiméri hogy mi a hiba.

márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A generator szinte biztos hogy vacak. Az akkut generator csere utan erdemes trsztelni, bar egy teszter egybol megmondja hogy mi a helyzet.
márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megállapítani.

Vagy az akku gyengélkedik, vagy a generátor vagy valami leszívja az akkut stb.


Vidd el megméretni.

márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
márc. 23. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!