Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet ez a javitás?

Mennyibe kerülhet ez a javitás?

Figyelt kérdés
Hátsó féknyereg 1db, 2 tárcsa, 2 betét ,1 talpasgömbfej futóműállitás. Csak a munkadij érdekel ezen alkatrészek beszerelése mennyi munkadijat számolhatnak fel kb?

márc. 23. 17:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Drágán dolgoznak a szervizekbe
márc. 23. 19:33
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#10 már inkább 18-25 ezres szervízóradijakat látok a neten.

Kérdező, te meg ha sokallod, akkor miért nem csinálod meg magad? A múltkor valaki itt 30 ezer forinton problémázott, amiből 20 volt az anyag.

márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#12 Az kemény. Akkor átlagos 20 ezres óradíjjal számolva 3 óra munka + 15 ezer lehet akkor a futóműállítás, az akkor pont reális 75 ezer ft.
márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
#13 Sajnos itt tartunk! Mindenki bérből, fizetésből él, és ugyanúgy te és én is tartjuk a markunkat a fizetésemelésért minden évben, mert minden drágul. Egy szervizek is ki kell termelni a növekvő béreket, áramdíjat, meg egy szerelőnek nem egy ember bérét kell kitermelnie.
márc. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#14 Ezzel nem is lenne gond, ha közben még nem vernének át, húznának le mindenhol ahol csak lehet stb. Na meg az alkatrészeken 50% profitjuk is van. Alkatrészt meg ne vigyél, mert akkor azon nem keresnek még ugyanennyit, mint a munkadíjon. Na ez a baj velük, nem a 20 ezres óradíj. Aztán még szarul is csinálják meg. Köszönjük szépen.
márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#15 Azt szokták mondani, hogy a tudást meg kell fizetni, és sajnos egyre kevesebb a szakember minden téren, közben meg van aki a kerítésfestéshez is festőt hív. Persze bosszantó, hogy ők megtartják a kedvezményt, de amint eltörölnék ezeket, onnantól meg az óradíjakat emelnék meg egyből, tehát egy egyszerű autótulajdonos mindenképpen fizet.

Szerencsére ilyen dolgokat, mit ami a kérdésben van,futóműállítást leszámítva magam is megcsinálok. Viszont van amit nem, és a szerelőmnél most úgy 1 hónapos várólista van.

márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%

#3 vagyok


Fejtse már ki valaki mégis miért pontoztak le… 😂


Amit 10-es leírt úgy számoltam én is nálunk ennyi lenne, mi ezzel a gond? (Max 50 HA minden klappol, de szerintem 40-be megállna)

márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
75 ezer pofátlanul drága
márc. 24. 00:19
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
#18 Szerintem is
márc. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!