Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van olyan rutinpálya...

Hol van olyan rutinpálya ahová be engednek? Ahol lehet gyakorolni? Szerencs, Sárospatak, esetleg Miskolc?

Figyelt kérdés
márc. 25. 12:52
 1/4 Szolovjov ***** válasza:
67%
Ezt nem tudom sajnos, de látom szerinted is marhaság, hogy kivették az oktatásból a rutin pályát. Hiszen az alapvető járműkezelési ismereteket ott sajátította el az ember.
márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívj fel pár autósiskolát a környékeden és kérdezd meg mi újság. De ingyen szerintem nem nagyon fognak beengedni, jobb esetben kibérelheted egy félórára, órára, rosszabb esetben oktatóval tudsz bemenni, ez nyilván többe lesz. Egyébként mi az, ami a rutinpályán van, és nem tudsz pótolni például egy üres parkolóban néhány másfél literes flakonnal? A kézifékeshez meg ugyanígy kereshetsz egy jóképű dombot valami forgalom mentes helyen.
márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hovarju ***** válasza:
100%

Szerintem magán emberként nem engednek be a rutinpályára. A legtöbb hely fizetős és csak oktatóval és oktató autóval lehet bemenni.


Amikor én tanultam és megkérdeztem ugyanezt az oktatótól, azt mondta, hogy ő komoly pénzeket fizet azért, hogy bevihesse gyakorolni a diákokat. Csak úgy saját autóval nem lehet gyakorolni,még akkor sem ha fizetsz a pálya bérlésért.

márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 elistvan ***** válasza:
100%
Nyitvatartarási idő után mi voltunk anno Miskolcon a Sajószigeti úton lévő tanpályán gyakorolni A Kaji Jag iskolával szemben.
márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!