Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogóra milyen lopásgátlót...

Robogóra milyen lopásgátlót érdemes venni, ha nem tudom tárolóban tartani?

Figyelt kérdés

márc. 31. 15:02
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Oké, azért szerintem is többet érnek ezek a semminél :D
márc. 31. 17:31
 12/26 anonim ***** válasza:
#10 Na tippelj, hogy mennyi idő elvágni a láncot. Aki lopni akar, az lopni FOG.
márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

#12


Nem a medvénél kell gyorsabb lenned, hanem a másik robogósnál :)

márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Semmilyet. A legrégebbi járművökön is van kormányzár. Ha lopni akarják, úgyis lopni fogják. Féktárcsazárat vehetsz, csak ne felejtsd el leszedni. De szerintem ügyes tolvaj úgyis megoldja. Na meg mennyi ellopni egy robogót/motort. Legrosszabb esetben négy markos legény kell, hogy feldobja egy teherautóra. Reklámozzák a GPS nyomkövetőt is, de amint egy zártterű teherautó csomagtartójába kerül, azt is cseszheted. Pont a múltkor láttam facebookon, szegény ember utcán tárol motorjának a gyújtáskulcs helyére beletörtek valamit, hogy kiüssék a kormányzárat, berakták üresbe, aztán két sarokkal odébb megunták, és eldobták, egy járókelő küldte a fotót, hol találja szegény a most már csak tolható, sérült motorját.

Ezzel nem tudsz mit kezdeni. És a biztosítás meg a casco is arányában drágább amúgy, mint amennyibe kerül éves szinten.

ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
*drágább éves szinten, mint amennyi károd keletkezik tekintve, hogy mennyi az esélye ennek
ápr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Na én végül 15 ezres láncot vettem rá és fémpadhoz tudtam itt a ház előtt kikötni. Állt mellette másik robogó is, az nagyobb értékű és az is így volt kikötve. Ennél többet szerintem nem tehetek. Amúgy lakópark kisutcája, ide csak az jár, aki itt lakik vagy jön valakihez. Egész jó környék (Buda), van pár fura fazon, de hol nincs :D
ápr. 5. 20:16
 17/26 anonim ***** válasza:
Figyelj, én itt Újbudán gond nélkül az utcán tartom. Ha napokig nem vagyok itthon, akkor beviszem a melóhelyem mélygarázsába, de többnyire nem aggódok rajta. Pedig elég szép a fényezése, meg van pár rosszakaróm, de soha még olyan sem történt, hogy a benzincsapot vagy a tompított-távolsági fényszórót átkapcsolgassák.
ápr. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi! A munkahely mélygarázsa király ötlet, pont gondolkoztam, hogy hova tegyem, ha több napra elmennék.
ápr. 6. 08:05
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged mélygarázsban tartani, az a legjobb. Egyébként sem baj, ha fedett helyen van. De lopni ha akarják, fogják sajnos. Biciklire is miért ajánlanak két láncot, egy olcsóbbat meg egy drágábbat? Nem azért, mert védene. Hanem hogy annyi idő legyen átvágni, hogy jó eséllyel rajta kapják a tolvajt. Ahogy itt fentebb írták. Béna tolvaj ellen elég a kormányzár. Komolyabb ellen az űrtechnika is kevés lenne.
ápr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A komoly tolvajok a parlamentben ülnek, nem motorokra vadásznak😁Jó ezt viccnek szántam, persze ennyi erővel attól is lehet félni, hogy a lakásba betörnek vagy az autót ellopják, ezektől sem véd igazán semmi, de ez van, kötöttem rá biztosítást is, ennél többet nem tudok tenni.
ápr. 6. 10:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!