Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2008 utáni Mitsubishi Lancerné...

2008 utáni Mitsubishi Lancernél tényleg okozhat problémát, hogy nehézkes beszerezni bizonyos alkatrészeket, és amúgy is drága hozzá, vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés

Több teljesen különböző helyen hallottam/olvastam ezt, de egyszerűen nem bírom elhinni. Elterjedtségben nem egy opel astra, de annyira nem is ritka autó azért..

Valaki tudna írni konkrétumokat?



ápr. 2. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem inkább a régi autóknál szokott ilyen gond lenni?
ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt egy lancer csoportba érdemes megnézni.
ápr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly vettem mx5-öt és engem is ezzel riogattak. Ez csak hobbi autó és történetesen pont egy J astrám van mellette, amibe amúgy tipikusan drágábbak az unixos cuccok.
ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mivel japo kocsi ezert drägäbb az alkatresz de älltaläban mindig van hozzä minden.. ( anno volt c52es Coltom, gyakorlatilag kipuffogo dobon kivül volt hozzä minden). Most Chrysler PT-m van es amikor meglätta a szerelöm el sem akarta vällalni azzal hogy ritka es nincs hozzä alkatresz, ehhez kepest amerikäbol minden itt van 1 het alatt ami nincs raktäron nemetben...
ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinted? Trabanttól felfelé minden létező autóhoz lehet venni alkatrészt. Akkor mennyire kell réginek lennie egy Micsunak, hogy ne legyen hozzá alkatrész?
ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!