Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Működhet még a kocsikulcs?

Működhet még a kocsikulcs?

Figyelt kérdés
Annyira hülye vagyok és benne maradt a nadrágzsebben.Sajnos mosás után láttam meg a mosott ruha közt.Természetesen nem bírom a kocsit kizárni és aggódom.Kiraktam a napra száradni.Ha járt így valaki,akkor működött még vagy új fog kelleni?!
ápr. 4. 10:45
1 2
 1/12 hypno ***** válasza:
55%

A kulcsnak semmi baja.

A központi zár távirányítója fulladt meg a vízben.

Elvileg semmi olyan nincs benne ami pusztán ettől tönkremenne, de ha nem szeded szét kiszáradni sem fogt.


Szerencsére minden autóhoz 2 db kulcs van.

ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát passz, vizes még nem lett de k.rva sokszor ejtettem már el, eddig még működik....
ápr. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen,így a pontos,hogy a központi zár távirányítója.Annyira lehet szétszedni,hogy ketté szedem a kulcstól és ennyi.Kiraktam a napra és várom a csodát.Így sajna nem tudom kinyitni az autót,pedig most nagy szükség van rá.
ápr. 4. 11:14
 4/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat megint hülyeséget írtam már idegességemben.Kibirom nyitni,csak a gyerekek miatt szükség lenne rá
ápr. 4. 11:17
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
en inkäbb rizsbe tennem szäradni...
ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 áruld már el a rizs hogy szippantja ki a beázott távirányítót? :D
ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a távirányítóból a nedvességet.
ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

a gugli a barätod, es ha telefonnal müködik akkor valoszinüleg egy kocsi täviränyitoval is fog:

Ergebnisse für telefon szárítás rizs

Stattdessen suchen nach: telefon szaradas rizs


Helyezze a telefont és annak alkatrészeit (ha szétszerelhető) egy tál rizsbe és pár óránként forgassa meg benne a készüléket. Hagyja legalább egy napig állni, de minél hosszabb ideig kibírja a telefonja nélkül, annál többet segíthet ez a megoldás” – mondta a mobiltelefonos cég.30.01.2020

ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hypno ***** válasza:

#3


Ha ketté tudtad szedni, akkor nyert ügyed van, mert ott az elektronika.

Veszel egy nagy levegőt és nagyjából szárazra fújod. Aztán a többit a nap elintézi.

...és lehet hogy elemet kell cserélned. Szerencsére az szabványos gombaksi és rajta van a típusa. (Nem a gyártmány a lényeg, hanem típus.)

ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8 klasszikus urban legend. Ha bármilyen nedvszívó dologra rakja ugyanolyan hatást ér el.

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

[link]

[link]

Neked is ajánlom a googlet.


#9-es tanácsát javasolnám, max annyival kiegészítve hogy vedd ki az elemet, illetve még annyi, ne akard siettetni a száradást, például hajszárítóval.

ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!