Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire borulékony egy...

Mennyire borulékony egy Suzuki WagonR+? Aki vezetett már ilyen autót, mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Nagyon szélérzékeny? Mennyivel másabb vezetni, mint egy lapos autót?

ápr. 4. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Instabil. Olyan mint a régi Ignis. Persze, normál körülmények közt használva! Ha stabil menettulajdonságokkal rendelkező autót keresel, nézz mást.
ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen vállalható, még autópályán is. Egyedül szerpentinekre nem túl előnyös. Ha megszoktad, mert csak azt vezeted, akkor már észre sem veszed. Felborulni nem fogsz vele, akármennyire félelmetesnek tűnik. Legyen jó a lengéscsillapító, rugó és tökéletes A-ból B-be.
ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt, imádtam, azóta is bánom, hogy eladtuk. Nyílt terepen viharos oldalszélben tényleg megimbolyog, de fogható. Városi autónak nagyon jó.
ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát azért elég gázos körforgalomban mentem vele pl 3ban 65-el ott konkrétan megbillentem majdnem
ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Városban 50-el szabad menni maximum, körforgalomban akkor mit számít 65-tel milyen? Ott veled volt a baj.
ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És az 1.3-as autókról fogyasztás terén mi a tapasztalatotok?
ápr. 4. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Máig bánom, hogy eladtam. 1.3-as volt, automata váltós. Mindent kibírt, még az agyonpakolt utánfutót is. ha talál ék legalább 100 lovast, azonnal megvenném...de ilyen nincs...

Japánban kétszer volt év autója.


Soha nem akart borulni, az csak legenda. A körforgalomba tisztelettel kell behajtani, nem 65-el.

ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Van Ignisből 99 lovas. Annál több szerintem felesleges.
ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem borulékony sem a wagonR sem az ignis


Én még egyet sem láttam ezekből amik kanyarban felborultak volna.


Persze ha 100 al akarsz bevenni egy olyan kanyart amit 60 al kéne akkor gáz lesz, de akkor sem a borulás a valószínű, hanem hogy kisodródsz és fának mész.

De ez minden autónál igy van


Amugy nekem suzuki ignisem van, még sose borultam fel vele:D

ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát figyu előztem már wagont autó pályán. Több mint valószínű, hogy mind a ketten siettünk😅😅, mivel én már óra szerint 170 körül jártam amikor megelőztem. Tehát ő olyan 150/160al haladt. Gondolom csak érezte volna a sofőr, ha annyira instabil. Nyilván magas, rövid tengelytávú és viszonylag könnyű, de amint látod így is teszi a dolgát.
ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!