Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen felfüggesztés lenne?

Ez milyen felfüggesztés lenne?

Figyelt kérdés
[link]

ápr. 7. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk ha képes lennél leírni, hogy mi ez, akkor még lehet, hogy segíteni is tudnánk.


Én komolyan nem értem, hogy manapság 10-ből 9 kérdés úgy van kiírva, hogy gondolatolvasónak kell hozzá lenni. Miért nem lehet normálisan kiírni valamit, megfelelő mennyiségű és hasznos infóval? Ideraksz egy semmitmondó képet, ami alapján max akkor lehet megmondani, ha valaki pontosan ismeri a típust és felismeri ennyiből, amire igen kicsi az esély, mert nyilvánvalóan nem egy gyakori autó, amit sokan ismernek. De azért válaszoljunk, ugye?

ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rugós
ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát báttya én sem tudom, hogy milyen merci ez. Ha tudnám leírtam volna. Aki ÉRT HOZZÁ az látni fogja a bal elejéből, hogy ez milyen felfüggesztés. Valamint nincs több képem sem róla.
ápr. 7. 19:30
 4/4 Mad Max2 ***** válasza:
dupla lengőkaros
ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!