Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az normális, hogy sorban...

Az normális, hogy sorban minden megy tönkre a kocsimon?

Figyelt kérdés
4 éve van meg és 1 millió felett költöttem már rá(1,5 millióért vettem), pedig nem egy luxusmárka és amit tudok, otthon megcsinálok. 20 éves, oké, de azért ez durva szerintem. És még mindig nem tökéletes állapotú, van még mit csinálni rajta.
ápr. 7. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
20 éves autónál ez a jellemző. Van pár szerencsésebb eset, de az ritkább
ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Normális,nálam is minden hullik szét.
ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem bmw?
ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Nem normalis. Nekem eddig csak hasznalt autoim voltak es egyikkel sem volt komolyabb gond pedig volt koztuk 20 eves is.


Hany km van benne? Nem midnegy hogy 150 ezer km vagy 450 ezer km van benne. Mindenki azzal jon hogy hat az allapot meg autopalyas hasznalat, stb de vannak olyan alkatreszek az autoban amik 250 ezernel vagy 400 ezernel romlik el es lehet pont nalad fog elromlani.

ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Túlságosan nem tér el a normától,idős már,az átlag magyar autót rúgják mintha muszály lenne költeni meg csak amit muszály és mire hozzád elér kijönnek a gondok,a hasonló autók nagy részénél ugyanez a helyzet.Viszont a normális nem jelenti azt hogy jó vagy rendben van ez,nem lehetett szép állapotban az autó.

Jó lenne tudni milyen problémái voltak,milyenek vannak még mert ha a motornál nem látszik hogy szükséges egy költséges felújítás és a kasztni nincs szétrohadva annyira nem vészes a helyzet.

ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja, használt autó ilyen
ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szolovjov ***** válasza:
Normális. Bizonyára elérte a tervezett élettartamát a jármű. Ilyenkor sokminden cserés. Utána ismét kevesebbet kell rá költeni
ápr. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy cipőtől amit 20 évig tapostak? Volt újonnan vett francia autóm ami a 2 éves garancia lejárta után kezdett széthullani. Volt huszonéves swiftem most 10 éves van. Ezekre nem jellemző, hogy vagyonokat kelljen rákölteni. + bónusz, hogy egyik sem rohadt le random az ót szélén. Ezt a 2 éves franciám rendszeresen tudta produkálni.
ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 éves autóm is elkoptatta a 140 e kuplungszerkezetet stb , 20 év történelem, a pára az erőhatás stb dolgozik.
ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!