Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországban volna olyanra...

Németországban volna olyanra lehetőség hogy amatőr autó versenyen részt lehet venni?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 20:30
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
A Nürburgring Nordschleife-on mehetsz amatőrként is saját autóddal.
ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felmész az autópályára, és reménykedsz benne, hogy ismeri a jobbra tartást a sok köcsög.
ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

tegnap 23:27


ne is reménykedj. Az osztrákoknál és a németeknél nincs katasztrófálisabb sofőr sehol sem Európában. 100 autóból 70 nem fog jobbra tartani. vagy a közepére ragad, vagy a bal oldalra. Tükröt se nagyon szeretik használni. Igazi vezetésre alkalmatlan, bamba népségek.

ápr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 dirtboy ***** válasza:

2-es

Az hogy valaki autópályán egyenesen száguldjon szerintem nem sok köze van a versenyzés élményéhez.


3-as

Az hogy a vezetési kultúra olyan lett ma már amilyen arról a bevándorló nép tehet inkább. Lehet német rendszámot látsz de lehet magyar,román,lengyel cseh,arab vagy bármi a sofőr mert már lassan kisebbség a német a saját országában.

ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 15:09


biztos, hogy nem külföldi. itt élek 10 éve, voltam már otthon, Szlovéniában, Szlovákiában, Csehországban, Horvátországban, Olaszországban, de ilyen trágya vezetést sehol sem láttam, mint ami a német határ után van. Nem hiába nevezik Stauland-nak. Lassúak, körülményesek, alszanak, bambulnak. Fordítva írod: aki külföldi az tud vezetni és jobbra tart. A német meg csak megy.

ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dirtboy ***** válasza:
Magam is kint élek németországban igaz még csak 3,5éve. Én főleg idősebbekkel vagyok így,azok életveszélyesek a többi türelmesebb erre felé.
ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fú, ezt vártam. A rendszám lehet német, de a vezető biztos magyar, szláv vagy arab. Véletlenül se német. Mert a német rendesen vezet. Csak éppen még soha nem látta senki.
ápr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 dirtboy ***** válasza:
Én nem azt mondtam,hanem azt hogy ha például a lakosok 50% a nem német akkor nyilván a vezetők nagy %-a sem német hanem bevándorló. Autópályákon meg rengeteg az átutazó is.
ápr. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"ha például a lakosok 50% a nem német akkor nyilván a vezetők nagy %-a sem német hanem bevándorló."


A bevandorlok tobbsege szerintem varosokban lakik, olcso, berelt tarsashazi lakasokban, melohoz kozel. A nemetek azok, akik rendszereen ingaznak meloba autopalyan kis telepulesekrol, ahol a hazuk van.

ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez. Nekem ne mondja, hogy amikor a fehér ember kiszáll a német rendszámos autóból, és németül beszél a benzinkúton, akkor az igazából magyar vagy szlovák. Az bizony német.
ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!