Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 320d 163LE karter gáz a...

Istvan1212 kérdése:

Bmw 320d 163LE karter gáz a nivó pálca kihuzása után az motor probléma?

Figyelt kérdés
Adott egy Bmw 320D E90 ven,meg szeretném vásárolni de kihuztam a nivó pálcát és jön ki a füst a nivó pálca csövön. Lehet hülyeség írók de nem értek hozzá sajnos,az lenne a kérdésem hogy ez természetes vagy nem, autó kereskedés szerint az mivel dízel, fontos lenne előre is köszi a válaszokat.

ápr. 8. 20:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Rendbe köszönöm a válaszokat
ápr. 8. 21:47
 12/16 anonim ***** válasza:
38%
Nézz meg több ilyet, ugyanezt fogják produkálni, nem hiba. Régen, kartergáz visszavezetés stb nélküli primitív motoroknál lehetett belőle talán következtetést, de egy modern és egyébként is újszerű autónál semmi értelme
ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#12


Kartergáz-visszavezetés nélküli motorok? Az mikor volt? 40 éve? XD


Volt 8 db BMW-m életemben, köztük egy E90-nél régebbi dízelek is... És egyiknél sem volt ilyen jelenség. Benzineseknél sem.


Nem kell mentegetni lefingott tyúkólat.

ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A karter gáz lehet a leragatt dugattyú gyűrűk miatt is.

Úgy hogy szerintem ezt így ahogy van felejtsd el, mert több mint valószínű hogy motor javítás kell ebben.

AZ egr-t lefalazod még szarabb lesz !!!

ápr. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt én nem venném meg, ha nagy mennyiségű kartergáz keletkezik ott már baj van, drága motorfelújítás lehet a vége. Ezt a példányt engedd el, van annyi belőlük mint a szemét majd találsz másikat. E90 20D-k 2-2.5 misitől kezdődnek a megvigyázott darabok, alatta szinte csak hulladék van.
ápr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
4600 euró amúgy az ára. Csak már lefoglaloztam és utána vettem észre a hibát. Jelenleg azon vagyok hogy vissza kérjem a foglalom. Csak minden nap késő ig dolgozok és nem érek rá bemenni a kereskedesbe.koszonom a válaszokat.
ápr. 9. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!