Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda felicia műszerfalba...

Skoda felicia műszerfalba pontosan milyen égők valók? Valamint milyen ledes égőt tegyek a műszerek háttérvilágításának, hogy egyenletes fénye legyen, és ne legyen halvány? Valamint keresek még sárga ledes index égőt.

Figyelt kérdés

A sárga index égőből olyat keresek, amitől nem fog gyorsabban villogni, és nem kell plusz ellenállásokat beépíteni.


AliExpress amit szoktam használni, de egyéb oldalakról is jó, vagy autós boltokból.

Linket megköszönök!


2000 évjárat, 1.3, ferde hátú



ápr. 8. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A műszerfalba 2W-os rizsszem égő van úgy emlékszem. De, hogy milyen az passz.

Talán ez: [link]

A feliciába klasszikus relé van, ha a lednek van akkora ellenállása mint a sima izzónak normálisan fog villogni, ha nincs be kell kötni egy ellenállást, ha ez a vágyad. Mostanában a szervek rámozdultak erre az "illegális" tuning témára. Sz@ros rendszámtábla világításért túráztaták meg havert (LED-es volt), úgyhogy óvatosan.

ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát pedig most tettem be baromi fényes led helyzetjelzőt, de ha kell, kiszedem a szeme láttára. Amit kéne, azt nem büntetik.

Az indexet tudom, azért is akarok olyat amibe van eleve ellenállás.

Köszönöm a választ!

ápr. 9. 07:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy meg "illegális tuning" miért baj a rendőrnek ha szeretném hogy jól látható legyen az első indexem? Elég halvány, én nem biztos hogy észrevenném mondjuk körforgalomból kifele hogy villog, pedig 21wattos van benne, nem is értem miért halvány. De engem ne szidjanak hogy hülye fiatal nem indexel, mert indexel, csak halvány.
ápr. 9. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!