Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OBD II nem működik mit csináljak?

OBD II nem működik mit csináljak?

Figyelt kérdés
ECU-ra nem csatlakozik rá az OBD II, de az ELM-re igen. "99 Skoda Felicia mi tippeltek mi lehet a baj?
ápr. 9. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ecu vagy vezeték hiba
ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyik vezeték és az ecuval mi lehet a baj?
ápr. 9. 21:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor a telefonoddal össze tudtad párosítani ezt a kínai vackot, de a kocsiddal nem kommumikál. Ezzel nem tudsz mit tenni, mert van amelyik kocsival jó,van amekyikkel nem. Az én Octaviámmal se müködik.
ápr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez így van. Ezek az olcsó kínai vackok nem mindegyik autóval működnek, illetve lehet hogy a te autótípusodra kompatibilis csak nem mindegy melyik fajta ECU-val amit a gyártó nyilván nem közöl veled.
ápr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is olcsó kínai vacak van, és eddig minden autót felismert. 5 ezerért vettem.
ápr. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Így mit tudok vele kezdeni?
ápr. 10. 08:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Vegyél egy valamit is érő cuccot. Ezek az olcsó BT-s dolgok csak CAN busszal hajlandóak kommunikálni, ami ezekben az autókban még nem volt. Más protokollt használ az OBD csati és az ECU között, soha nem fogod vele látni.
ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krwkco ***** válasza:

Ezek az OBDII interface-ek különböző frekvenciákon és kódolásokkal működnek a régebbi és újabb autóknál. Egy 99-es Skoda Felíciáról el tudom képzelni, hogy valamilyen ösrégi dolgot használ vagy esetleg egyáltalán nem OBDII kompatibilis.

Talán egy Skodás klubban meg tudják mondani, hogy mi a helyzet.

ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!