Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autóponyva a jobb,...

Melyik autóponyva a jobb, esetleg milyent tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



ápr. 10. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon jó mindkettő.

MIndegyik tönkre teszi a festést , lakkozást nagyon hamar.

Meg alatta berohad minden, mert nem szellőzik ki.

Mégis mi ellen védene ez?

Eső és a nap nem árt az autónak.

ápr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én annak idején sok fajtát kipróbáltam. Volt amit visszavittem a boltba és szerencsére a reklamációm alapján vissza is vették. Volt amit netről rendeltem ki sem próbáltam, mert iszonyat sprőd volt az anyaga, a belső fele is, ami érintkezik a kocsivel. Meg olyan is volt, ami konlrétan az első gyengébb esőben is beázott. Amit nem is értek, úgy látszik az csak por ellen véd...

Végül egy olcsóbb áruházi típus vált be legjobban. A belső fele puha, a vizet nem engedte át, méretre passzolt, rögzíteni is könnyű volt. Kb. egy bő fél évig használtam, amíg nem volt saját garázsom.

A közhiedelemmel ellentétben (akik valószínű soha nem használtak még ponyvát, csak innen-onnan félinformációkat hallottak és ez alapján osztják az észt) nem karcolta össze a kocsit és nem is rohadt el alatta. De az természetesen alap, hogy csak tiszta száraz autóra tesszük rá! Ha már poros, akkor nem! Ha esőben megázott, vagy lecsapódott már rá a pára, akkor szintén nem! Ezekre odafigyelve nincs vele semmi baj.

ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan ponyvát vegyél ami át tud szellőzni másképp csak a fényezezést véded, alatta konstans 100% páratartalom lesz. Olyasmi anyagot keress, mint a szövet úszósapkák anyaga. A nap nem süt át rajta, kinttartja a koszt, de a vizet szelet átengedi.
ápr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
No mondjuk egy Mazdát nem ponyváznék, az tuti. Tipikusan az az autó ami fent újnak tűnik, alul meg rohad szét minden. Vagy legalábbis többnyire ilyeneket látok.
ápr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!