Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi swift belső hőcserélőre...

Régi swift belső hőcserélőre milyen szivacsot szoktak tenni a csatlakozásnál? Hol lehet kapni vagy milyen megoldással lehet pótolni?

Figyelt kérdés

[link]


A képen látható boxot sajnos meg kellett bontani mert már alig jött rajta levegő és csak szétszedéssel lehetett kitakarítani. Ami körbe van rajta szivacs azt sajnos az idő megette és ahogy szétszedtem szétpergett. Meg ami a két csőnél volt valami ragacsos akármi (gondolom szigetelő ragasztó vagy nem tudom) azt is kéne pótolni.


ápr. 11. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg itt

[link]


vagy hasonló robbantott ábrás oldalon kideríteni a gyári számát (OE/OEM), és az alapján tudsz keresgélni.

ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy nézz szét bontókban, szerintem tonnaszám állnak régi Swift kiszerelt alkatrészek.
ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!