Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 50-es motorba nincs...

Melyik 50-es motorba nincs gyárilag fojtas?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek van egy suzuki valenti racing SM 50-je és azt mondta hogy abba gyári "tuning" van tehát hogy nincsbenne sehol fojtas. Milyen motorok meg ilyenek?
ápr. 11. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Riga.
ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "régi" egyszerű motorok mind ilyenek voltak. A váltósok is, robogók is. Őszinténszólva ilyen kismotoroknál én erről a folytásról még nem is hallottam, pedig kvázi vécére is motorral jártunk mikor gyerek voltam. Ment a sportlégszűrő, a rezonátorépítés, hengerfúrás, sportdugó. De a korlát mindig a röpsúlyos "váltó" volt, nem a folytás amiről itt beszélsz. Az okozta a gondot, hogy 90nél 10ezret pörgött a kis Honda Dió.
ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat mostmár komolyabban veszik a 45km/h és az 50 köbcentit is.
ápr. 14. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
2t-be mindig volt fojtás, enélkül a henger öblítése nem volt jó. A kiszerelt fojtással (kipufogó) sokkal gyengébb lett. Karburátorban (KTM) a tolattyú a szívótorkot max. 3/4-re nyitotta ki. A tolattyú tetejéből 4mm-t levágtunk 6000 helyett egyből 8500-at forgott a főtengely. 55 helyett 75-öt ment.
ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!