Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak még 2015 utáni évjáratú...

Vannak még 2015 utáni évjáratú autók amik nincsenek tele felesleges elektronikával? Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Már lassan suzukiban is gondolkodom, de úgy tudom már a vitarákban is van fedélzeti komputer stb. Köszi.

ápr. 12. 10:51
1 2
 1/14 hypno ***** válasza:

Számodra milyen elektronika felesleges?

Világítás, gyújtás, üzemanyag ellátás, szellőzés, fűtés? Ezek még beleférnek?

ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Egyikben sincs felesleges elektronika.
ápr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Lehet nem jól fogalmaztam. Biztos nem felesleges sok minden, de úgy gondolom minél több dologgal szerelnek fel egy autót annál több a hibalehetőség is és nincs kedvem pár havonta szerelőhöz járkálni.

Tehát úgy lenne pontosabb a kérdésem, hogy melyik típus/márka stb ami a lehető legkevesebb elektronikát tartalmaz a későbbi lehetséges meghibásodások elkerülése miatt.

ápr. 12. 11:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Felesleges 2015 utánit venni, amíg tudsz venni régebbi jó állapotú olyan autót amihez még alkatrész is van. Főleg ha nem akarsz euro 6-osat. Ma már szó szerint bármilyen autót tudsz venni csak pénz kérdése.
ápr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem most szeretnék vásárolni. Meg vagyok elégedve a jelenlegi 2010-es autómmal, de pár év múlva úgy is csere kell majd, és mivel 9-10 év körüli autót szoktam venni ezért érdeklődöm mire számíthatok.
ápr. 12. 11:23
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ez volt legolcsóbb és legfapadabb swift 2015-ből.

ápr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"melyik típus/márka stb ami a lehető legkevesebb elektronikát tartalmaz"

Azokat úgy hívják, hogy fapados. Csak annyit érsz el vele, hogy kényelmetlen lesz használni, mivel jellemzően nem az elektronikák romlanak el egy autóban.

ápr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

"Számodra milyen elektronika felesleges?


Világítás, gyújtás, üzemanyag ellátás, szellőzés, fűtés?"


Te összekevered a villamosságot az elektronikával. Már 35 éve is a megszakítós simsont váltotta az "elektronikus gyújtással rendelkezö".


Az egyik elektromechanikus, a másik félvezetös.


Mi lehet bizonyos embereknek felesleges? Pl. memóriás ülés és a hozzá tartozó elektronika.


Vagy pl. bluetooth-tal rendelkezö túlbonyolított autórádió, ami bizonyos típusban hajlamos t0nkremenni, és legutóbb 1000-km-en mérgesített azzal, hogy 3-4 percenként újraindult a rádió... akkor is, ha kikapcsoltam.

ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Így van az elektronikák szinte soha nem romlanak el.....
ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!