Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jó minden autószerelőnek...

Miért jó minden autószerelőnek, hogy átverik az embereket?

Figyelt kérdés

Nem tudom létezik e kivétel de én még nem találkoztam vele. Vagy kifizetteti az alkatrészt és nem rakja bele, vagy belerakja de teljesen mást mint amit kifizettetett persze sokkal olcsóbbat és gyengébb minőségűt…

Oké fognak az anyagon is bőőőven de még a munkadíja is megközelíti a márkaszervizét, közben pedig csak egy kis garázsban lévő maszek. Márkaszervizben eddig még nem csalódtam mindig azt kaptam amit kifizettem és számlával garanciával.

Mégha az ismerősöm ismerőse is a szerelő és “protekcióval” megyek hozzá akkor is katasztrofálisak a dolgok… Miért nem tudnak korrektek lenni, hogy meglegyen a visszatérő mondhatni állandó ügyfélkörük? Nem értem miért jó mindegyiknek átb*szni az embert azért a pár ezer forintért.

Csak én járok így a meszekokkal vagy másnál is ilyen borzasztó a helyzet?


ápr. 12. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Menj RENDES szerelöhöz (márkaszervíz), ott becsületesen dogloznak.


Az ilyen "kis garázsban maszek" tipikusan az, aki nem sokat ért hozzá, de jól átver!


Engem még soha nem vertek át, igaz, hogy nem is sufnimesterekhez járok

ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van.

Márkaszervizekről is hallottam már sok rosszat de pont kifogtam egyet ami tényleg korrekt, mielőtt valaki elkezdene hadakozni, hogy ott is átvernek.

ápr. 12. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk a markaszerviz se garancia, fix a fizetese, igy vagy siet vagy nem, vagy ert hozza rendesen vagy nem. Tobb pelda van, tobbek kozt apam autoja.

Cserebe vannak normalis szerelo is, akihez en jartam is kis garazsban dolgozott, de mivel a napi ennivaloja mulik a kuncsaftokon, mindig minosegi munkat vegzett, realis aron. Nem veletlen a fel varos inkabb heteket vart ra minhogy aznap bevigye egy markaszervizbe a kocsijat.

ápr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Ismerősökhöz jár aki csak tud. A havernak barátjának a spanja vagy a barátjuk haverjuk a szerelő.
ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 5 db kisteher céges flottám van, 15 éve keresem azt a szerelőt aki nem vág át. Nekem csak annyi az igényem hogy csinálja meg és ne vágjon át, aztán fizetek mint a katonatiszt. Én sem értem miért verik át görcsösen az autószerelők az ügyfeleket, mintha muszáj lenne. Pedig ha találnék egy megbízható szerelőt akkor odahordanám a flottámat plusz a saját autómat. Az hogy ismerős nem jelent semmit, nekem 3 rokonomnak is autószerelő műhelye van és mind a három átvágott.
ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak szerelem, problem solved :)
ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ezt én is tapasztaltam, sőt azt is hogy a kerületben több szerelő is maffia módon összejátszik. Kitalálja a hibát, cserélni kell… kiderült hogy ki se cserélt semmit, elvittem a másik szerelőhöz ő mondta hogy semmi sincs benne cserélve ugyan az az ezer éves alkatrész (mivel ő is ugyanazt akarta kicserélni kamuból) Rá egy órára megyek vissza, az átverős szerelővel beszélget a szerelőm, lebuktak. Utána persze mindketten hülyére akartak venni…. Rohadék maffia mind tisztelet a kivételnek.
ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Erre is csak egy válasz van:

Mert a magyarok ilyenek: kipcsákok. Más, de civilizált nép másként viselkedik.

ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Tényleg nagyítóval kell keresni, h melyik nem b@sz át.

Unokatesóm szerelő, ő volt márkaszervíznél is. Azok is tudnak ugyanolyan g*cik lenni. Mindenhol megy a trükközés, okoskodás. Faterom kasztnis volt. Még őt is átb@szta az egyik szerelő ismerőse, mert benne hagyta a régi alkatrészt, apum meg egy kis festékcsíkkal megjelölte. Így bukott le a görény. És még magyarázkodott, h nem, ő nem verne át senkit. Na ennyit róluk.

ápr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van becsületes szerelő. Onnan ismered meg, hogy nem gazdagodott meg belőle. Ezeknek hírük van, és várólistások. A márkaszervizről nincs jó véleményem , és akkor finoman fogalmaztam.
ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!