Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan PRIMERA P12 2.0 benzine...

Nissan PRIMERA P12 2.0 benzines vásárolnék. Mik vele a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem, igencsak áron alul árulják őket. Mi ennek az oka? Benzines motorral meg szabad venni?
ápr. 12. 18:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=yYjH8o1WRh8


Nem, nem tudod 100ig kiforgatni kettesben. Hiába nehezebb gyorsabb a primera mivel erősebb így nyilván a végsebessége is több. Bár egyik sem versenyzésre való.... A deawoo pedig mindig is egy fostartály/lenézett márka volt és az is marad. A nissan palettáján legalább rengeteg sport autó közül válogathatsz.

ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

Ki sem huzatta 7000ig...

A P10-ben kettesben meg van a 100 ha 7000ig huzatod.

Ötösben meg majdnem a 200km/h ami vicces egy ilyen fostalicskatól 😅😅

ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz pályára se lehet menni vele:( Te viszont csak feszengjél majd az 1.4-es fostartály kalosoddal a pirosnál :DDDD


Amit még gyári állapotban sem tudnak 1millióért eladni, mert annyira egy lenézett, undorító, sz.rkupac :)


[link]

ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül parodizálta ki cucur macur :DDDDD


https://www.youtube.com/watch?v=Fqtv-RzYH2A

ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1.5 Almerám volt, ami kb. egy kategória erőben, kisebb mérete miatt. Mecsek autópályás dombokon felfele lassult még ha visszaváltottam akkor is. Pedig 1100 kghoz 98 lóerő volt. Érzetre kb. 70 lóerőnek tűnt a hosszú váltója miatt. Nem véletlenül olcsó szerintem.
ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
15-ös mondjuk akkor talán nem jól használtad a váltót vagy nem tudom, mert mi 1.2-es három hengeres első generációs fábiával 5 személlyel jártuk meg Erdély szerpentinjeit. Abba pedig nem sok erő van. Ahova kellett elvitt.
ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#16 Visszaváltottam, forgott 5000-en, padlógáz és lassult. Hogy lehet így rosszul használni? M60 autópálya emelkedői ha tippelnem kéne olyan 50 fokosak, azon nem ment fel, olyan érzésem volt mint amit szüleim meséltek, hogy a szovjet kocsik lassultak az emelkedőn és a domb tetején megálltak hűteni a kocsit, mert túlmelegedett. A túlmelegedést leszámítva. Egyszerűen elcseszett konstrukció ez, na. Főleg hogy még az olajat is hajlamosak zabálni...
ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Senki sem feszeng a fostartaly Kalossal, en turbos 5 hengerrel jarok. Csupan leirtam, hogy a gyari 0-100 adat nem reprezentativ, es miert nem reprezentativ az auto dinamikaja szempontjabol.

De egyebkent az is szepen mutatja, hogy a Primera mennyire rosszul optimalizalt motorikusan, hajtaslanc es legellenallas szempontjabol, hogy egy 1.4 Kaloshoz hasonlitjuk, tudjuk vele hasonlitani es te azon feszulgetsz, hogy akkor is "jobb" a Primera, mert a Kalos fostartaly.

Csak azert hoztam fel a Kalost, mert azt is volt alkalmamvezetni, es engem meglepett a dinamikaja. Aa Primeranal meg vartam volna valamit, de nem tortent semmi. Vegul is az is meglepett, csak mashogy. 😄

Miert nem egy kombi C5-hoz, vagy Vectrahoz hasonlitjuk egyebkent? Azert mert a nyomukba sem er a dinamikaja. Meg amugy sem, de ez mar tenyleg szubjektiv.

ápr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Egyebkent a piacon ha arra vasarolsz autot amire az valo, a Kalos sokkal jobb ar/erteku mint egy korabeli Primera a szutyok 2l benzinmotorral. Lassu, nnem megy, sokat eszik, rohad, nehez, kombi letere szarul pakolhato. A Kalos kicsi, nem azert veszed hogy telipakold, konnyu, jol megy, nem fogyaszt keveset de kevesebbet mint a Primera, joval direktebb mint a Primera, futomuvel joval szivosabb, olcsobb hozza minden, osszessegeben sokkal jobb auto, olcsobban. Akkor is ha rohogsz itt odsze vissza, meg kenyszeresen linkelgeted a hulyeseget, senkit sem erdekel.
ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!