Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok az új Dacia...

Mit gondoltok az új Dacia autókról?

Figyelt kérdés
Nagyon szépek kívülről az fix.. az ára is kedvező... Deeee... Dacia.. nekem ez nem tűnik minőségi névnek hogy Dacia.. értitek... Dacia... Olyan öhhm.... gyakorlatilag nem érzek minőséget a név mögött... Nem egy olyan mint egy Volkswagen, Audi, BMW.. stb.. lehet mert egy segg vagyok, nem tudom. de én így érzem. Viszont Németországba meglepően sokan veszik.. ami számomra hihetetlen.. nagyon sokat látok az ujjab daciából

ápr. 12. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Kényelmetlen, gagyi, de olcsó.

Ennyit tud.

ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Jó ár/érték arányban, de főleg azért, mert olcsó.
ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Ez már nem az a régi román roncs kategória. Renault-Nissan technika.

Nekem is Daciam van, újan vettem, már 7 éves, semmi baja. Teljesen megbízható, teszi a dolgát. Persze nem luxus kategória, de hétköznapi használatra megfelelő.

ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gugu Gabor ***** válasza:
65%
Az előző céges autóm dacia volt, nem volt benne semmi flanc de elvitt a. Ból b be sajna összetört. Most egy renault clio van a seggem alatt egy rakás elektromos/ számítógépes bajjal személy szerint szeretném vissza a daciat
ápr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem érzel olyan minőséget a név mögött, mint egy BMW-nél?
ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Igazából nagy különbség nincs egy Renault Clio és egy Dacia Sandero között például, ezek az újabb kisautók nagyjából egy minőséget tudnak az 5-7 millós árban. Akár Dácia akár Toyota…. Esetleg halkabb plusz egy két puha/szövet anyaggal meg van toldva. De például egy Yaris is az alap tiszta műanyag, kemény fekete belül (ami engem személy szerint nem zavar). A Sanderobol is ha felszereltebbet veszel már kapsz belül szövet borítást, dizájnosabb belsőt, nagy képernyőt.

Ha megnézed az árakat viszont a Sandero se annyira olcsó. 5.100 az csak a plakát ára klíma nélkül ha jól tudom. Normális felszereltséggel, és az erősebbik motorral már 6,3 körül van. Egy Clio is 6,6 kb hasonlóan felszerelve.

ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Dacia név érted... Hmm, nem mond semmit, 1310-es hátsó ülésén nőttem fel, de az 1988-as autó volt, ja és nem mellesleg ment 220 ezer km-t, most pedig vigyázok rá továbbra is, mert nálam maradt, és bármikor elindulok vele 1000 km-re. Na de lényeg, már 20 év eltelt az első Logan óta, telnek az évek, fejlődünk. A Dacia már nem a gagyi, nagyon gyenge autó, hanem az, amivel Romániában a taxisok mennek 600-700 ezer km-t, cégesautóként a szemüket kinyomják a Dustereknek és Dokkereknek ridegtartásban, és bírják, zokszó nélkül. És minél újabb modell, annál jobb az ergonómia, a minőség, minden. A legjobb mérőeszköz arra, hogy megnézd, mennyire jó egy modell, a használtautó piac, az nem hazudik. Nézd meg, mennyibe kerül egy használt Duster is, milyen jól tartják az árukat.
ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

A volt munkahelyemen is Logan meg Duster volt minden sarkon. Újonnan vásárolva, es igaz hogy egy ceges kocsi nincs ugy megbecsülve mint a sajat, de 5-6 év utan mar jott ki a rozsda rajta es a műszerfal szebben világitott mint egy karácsonyfa, mihelyt kijavitottak egy check engine-t 2 masik lampa gyúlt ki.

A régi 1300-asokkal meg Aroval ki lehetett vezetni a világból, de ha már van pénzem akkor kocsit veszek nem Daciat.

ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!