Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha már valaki nem szeretné...

Ha már valaki nem szeretné használni, megcsináltatni az autóját, hogyan, mit kezdjen vele?

Figyelt kérdés
Még van kis műszaki rajta.

ápr. 13. 06:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még addig add el amíg van rajta műszaki.
ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Eladás vagy bontó.
ápr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bontóba mennyit adhatnának F astra 1,4 benzin,

azthiszem, 1994 évj.


Kasztni az gatya',

ápr. 13. 07:15
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Bontó adni? Gyakorlatilag te fogsz fizetni, hogy átvegyék
ápr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hirdesd meg a szokásos, jómagyar módon: opel astra eladó. Ára: X

Aki ért belőle, az ár alapján kisakkozza, miért annyi.

Ha beírod az összes hibáját, azon fog lovagolni folyamatosan lakatos armandó, hogy mennyibe fog ez neki kerülni az opel magyarország szakszervizénél.

Nekem is van 2 régi vackom, már gyűjtöm a nyugtatókat ha el fogom adni....

ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bontóba ne, megpróbáltam tavaly, tényleg fizetned kell nem keveset hogy begyűrjék.
ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Ha van benned kalandvágy, csak akkor add el. Az ilyen autókra csak a mágnes szeműek ugranak rá, de ezerrel. Majd rábeszélnek, hogy add el nekik 25, 50 ezerért, ők meg továbbadják vmelyik rokonnak, aki bszik átiratni. Így járnak autópályán díjfizetés nélkül, csinálják a parkolási büntetéseket, aztán meg jön hozzád a csekk. Ha okos vagy, és az adásvétel után elmész az okmányirodába leíratni a nevedről, majd jönnek az ork hangú telefonhívások, hogy hogy merészelted leíratni, így nem tudja továbbadni, csináld vissza, vagy kinyúvasztanak családostul, stb..

Ha gazdasági totálkár, akkor irány a bontó. Nem ér annyit, hogy 50-100e forintért ezek a népek a nyakadra járjanak.

ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7, na olyat nemszeretnék az biztos,

Ilyen is előfordulhat..

.hú amindenit....

ápr. 13. 09:46
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem kell se a lakcímed, se a telefonszámod a vevő fél orrára kötnie. Messengeren beszéltek, aztán letiltod, ha zaklat.


Nehogy már a putris dögevők akadályozzák meg bármiben a normális, magyar embereket.

ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mindentudó99 ***** válasza:
Pedig az a megoldás hogy meghírdeted 25 -30 ezerét műszakival adásvételivel. Aztán másnap az okmányirodába lejelented az eladást. Így nincs macera kivonatással. Én is adtam el így 10 ezerért trabantot suttyóknak. Lejelentettem az eladást. A vevő előbb karambolozott minthogy átíratta volna. A másik balesetezőt meg hozzám akarták küldeni a biztosítás miatt. De már rég megszüntettem azt is. Semmi baj nem lett belőle nekem. Bátyám 30 rakta fel a szétrohadt 30 éves nazdáját. Azonnal vitték volna 4 en is. Még aznap trélerrel el is vitték.
ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!