Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Városon kívül főúton hogy...

Városon kívül főúton hogy tartjátok az út közepén a kocsit? Mit néztek hová figyeltek hogy mindig középen menjetek?

Figyelt kérdés
Van két oldalsó tükör, de a szemnek nem túl jó folyton odapillantgatni.
ápr. 13. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
He? nem is értem a kérdést..
ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Sok mindent láttam már itt... De praxisom során ilyen kérdéssel még nem találkoztam. Hát amúgy előre nézek, néha a belső visszapillantót. Valamint mindig apró óvatos kormány mozdulatok vannak. Igazából ennyi.
ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az utat figyelem természetesen, ha ez neked nem megy akkor a térlátásoddal gond lehet, vagy nem tudom. Monjuk én merőlegesen nem tudok parkolni, kicsit mindig ferdén allok be, de az más
ápr. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Aki ilyet kérdez az inkább ne vezessen.
ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem is az út közepén kell menni ,ez is baj .
ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Önvezető Teslám van, nem foglalkozol ilyen proli dolgokkal.
ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom most kezdted a vezetést, ha igen teljesen jogos a kérdés.


Néha belenézhetsz emiatt is az oldalsó visszapillantókba, elhelyezed a kocsit a sáv közepén majd előrenézel és látod, hogy te hova esel a sávon belül. Ezt kell tartanod és mivel nem mozogsz az autón belül, a kocsi is középen fog menni. Próbálj a baloldali nyomvájúban "menni", kb jó helyen leszel. Később megjön az érzés és el tudod helyezni majd az autót anélkül, hogy tükörből sasolnád a felfestés távolságát.

Én motorral kezdtem, gyakrabban húzódtam a sáv jobb széléhez mert motoron ülve ez volt kb a sáv közepe.

ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a szemednek nem lesz jó, hanem a többi közlekedőnek sem, ha ezért a problémádért folyamatosan a tükröket kell sasolnod. Elsősorban arra az útszakaszra figyelj, amerre haladsz a járműveddel. A tükrök is fontosak, de nem azért, hogy az úton tudd tartani a járművedet.
ápr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 krwkco ***** válasza:

"Van két oldalsó tükör, de a szemnek nem túl jó folyton odapillantgatni."

Nem a tükröt kell nézni, hanem előre figyelve a tőled balra levő elválasztó vonalat. Ha attól kb. fél méterre mész, akkor a kocsi jobb kereke is kellő távolságban lesz az út szélétől. :-)

ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az oktató nem tanított meg előre nézni?
ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!