Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Differencialmu hiba?

Differencialmu hiba?

Figyelt kérdés
Az autó menet közben (nem fordulattal, hanem sebességtol függően) surlodo, kissé femes hangot ad, pontosan nem tudom beazonositani,honnan, egyértelműen az autó elejétől jön. Ez lehet differenciálmu? Minél nagyobb a sebesség,annál hangosabb, de fordulattal, motorfekkel egyáltalán nem függ össze.
ápr. 14. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Féket is megkell nézni.
ápr. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elösször azért én is a fékre/kerékagyra gondolnék, a váltóhiba nagyságrendekkel ritkább.
ápr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Difi hibánál búg a váltó, mint egy rossz villamos, és borzalmasan hangos.

Fémes hangnál valami beleér valahova, a futómű kopása miatt, vagy szar felni, fék, stb.

De már ezt leírtam tegnap is.

ápr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja,bocs,lemaradt a lenyeg. Cseréltünk egy váltót,mert az tényleg rossz volt,iszonyatos femes hangja volt,szét volt már kopva. Egy másik,bontott került bele,ott magának a váltonak semmi hangja nincs,de van ez a folyamatos femes hang,ami pl a régi valtonal,ha uresbe raktam nem volt,tök csendes volt. Azért atnezem majd,hatja valami beleer, de a klasszikus motorfekes difi hangja pl nincsen
ápr. 14. 09:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Fékbetét kopásjelző?

Mondjuk, ha így otthon barkácsoltok fel váltót, bármi is lehet.

ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elarulom,hogy ha egy szerelő tesz fel egy bontott váltót,akkor is lehet barmi😉 mindegy,ma megemelem, alanazek működés közben honnan jön a hang.
ápr. 14. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:

A bontott váltó nagyon rizikós, mert lehet még rosszabb is mint a régi.

Lehet itt is az van.

ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,de sajnos új nincs,felújítani meg gazdasági totalkar lenne kb😅
ápr. 14. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!