Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudom elkezdeni az autósze...

Hol tudom elkezdeni az autószerelés alapjait?

Figyelt kérdés

Érdekelnek az autók,autók tuningolása stb...

Nyilván elősször az alapokkal kezdeném(autó felépítése, működése)

Én is, mint sokan mások szerelmese vagyok a Halálos iramban filmsorozatnak, és talán célként tűzném ki, hogy olyan szinten értsek az autókhoz mint pl Dom.

(Jelenleg nem tehetem meg h bármi féle tanfolyamon/iskolában tanuljam ezeket, így érdekelnének youtube videók, cikkek, weboldalak. Ha lehet akkor magyar nyelven, de az angol sem akkora akadály)

Előre is köszi😀



ápr. 14. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyel egy barmilyen autot, szedd szet, rakd ossze. Kozben ha kell info, celzottan keress.
ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél valami semmit nem érő és egyszerű ócskavasat, és tedd azt, amit az első mondott. Én pl egy első generációs swifttel kezdtem.
ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

"olyan szinten értsek az autókhoz mint pl Dom"


Hidd el, már most is értesz hozzá olyan szinten.

ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy még nincs saját keresetem, így sajnos nem tudok autót venni, meg az 50000ft-s swiftet sem, de majd egyszer talán😀
ápr. 14. 17:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát jelenleg elméleti szinten akarok fejlődni, a gyakorlat majd később
ápr. 14. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát akkor nehezebb helyzetben vagy. Gondolom ismerős sem nagyon van. Ha nem akarod szakmaként tanulni, akkor esetleg azt megpróbálhatod, hogy felhívsz pár "falusibb" kisműhelyt, hogy szívesen vállalsz ingyen munkát, ha figyelheted, mit csinál a szaki, vagy valami ilyesmit. Hátha valaki jófej lesz. Egyébként meg maradnak a yt videók.
ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha onnan kezdenéd, hogy autó működése, akkor először talán egy Simson bonyolultságú motort szedjél szét. Nagyon a nulláról indulsz, így Ladához sem nyúlnék még a helyedben. Nem lankasztani akarlak, csak sajnos ez van. Egy-két dolgot megcsinálni rajta egy dolog, érteni hozzá egy másik, főleg hobbiból.
ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Halálos irambanról meg annyit, hogy gondolom azt levágtad, hogy izmos csávókáknak forgatókönyvírók halandzsáztak mindenféle szavakat, akik jó esetben konzultáltak olcsón kifizethető szakemberrel, ugye??? :D Tudod, legutóbbi filmben is jól hangzott, hogy "karburátor, mert hallani kell a motort", de ennek semmi értelme nincsen így, ilyen formájában. Esetleg karburátor, hogy ne kelljen minden hiba esetén szerelőt hívni az injektorhoz (amivel sokkal kevesebb a probléma, tehát sokkal kevesebbszer fog szerelőt igényelni), az lett volna a valid.
ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jo hat a halalos iramban az olyan amilyen... nyilvan csak egy film.

Viszon simsonom az eppenseggel van, es lehet vele butykolgetni.

Meg van meg egy aprilia rs50-es is, azt is megneztem mar, szetszedni meg ilyenek

ápr. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!