Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Renault...

Mi a véleményetek a Renault Grand Scenic 3-rol?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy az 1.6 DCI jó választás lehet, jól mozgatja a kasztnit. Nektek mi a véleményetek a konkrét típusról?

ápr. 14. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
A konkrét típushoz még nem volt szerencsém, de én benzines Renault párti vagyok
ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

3as scenicből csak dízelt, ebből a generációból az 1.5dci motorok már nem csapágyasodnak, nem lesznek injektorbajosak, nyomatékos, 6 liter alatti átlaggal elmászkálnak, az 1.6os hajlamos egr hibákra, de ez se szentírás, rengeteg működik 300.000 felett is hibátlanul. A leges legjobb, de ezeknek az ára is már borsosabb, az a 2.0dci, kicsit többet eszik mint az 1.5/1.6 de dinamikusabb is, és gond nélkül elmennek a megfelelő karbantartás mellett 5-600.000 km-t.


#1 Scenicből az egyetlen amit szabad venni és benzines az a 4.gen scenic 1.3tce(ami hát ugye nem ide tartozik), a többi zabál/erőtlen/kiesik az okoskereke két hetente, vagy mindegyik.

ápr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 ezekben az újabb 1.5-ökben is érdemes csapágyat cserélni, szokott kopás lenni rajtuk, egyébként mindenben egyet értek :)
ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!