Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinéztem egy autót, nem túl...

Kinéztem egy autót, nem túl olcsó szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


Nő vagyok, nem értek hozzá, de azt látom, hogy a többi hirdetéssel összevetve ez jóval olcsóbb, mint a többi hasonló paraméterekkel rendelkező ilyen autó.


ápr. 15. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem közel 200 ezer kilométerrel nem túl olcsó.
ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem túl drága...
ápr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jelen használt autó piacon valóban olcsó. Viszont szerintem törve volt, a szembe fotón látszik hogy a lökhárító és a motorháztető meg az A oszlop és a motorháztető között eltér a hézag a két oldalon. Alá kell menni, nyúlványokatmegnézni, kívül-belül rétegvastagságot mérni, kívülről vízzel körbespriccelni, hogy nagyjából körvonalazódjon mi történt vele.

Egyébként műszakilag a képek ellenére még lehet egyéb baja. Át kell vizsgáltatni szervizben.

ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szervízkönyv nem arra való, hogy abból megtudhassam, hogy volt törése és javításon esett át? Írja a hirdető, hogy van szervízkönyve...
ápr. 15. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyanúsan olcsó l.
ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már elvitték, kár ezen gondolkodni. Hirdetés nem található.
ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szervizkönyv semmit sem ér , a tetű elmegy a műhelyhez zsebbe ad X Ft ot es kamu dolgokat beírnak de semmit sem csinálnak. Vagy a tulaj elviszi javitádra a tróger szerelő nem csinal semmit de beirja a meset a naiv tulaj sokat fizet . Az hogy renden van teljesen a könyv még nyugaton sem divat .
ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 Nem feltétlenül, meg azt is lehet hamisítani. Minden esetben mikor autót veszel, szakemberrel át kell nézetni, mert kiderülhetnek csibészségek, illetve vannak olyan alkatrészek amik normál használat mellett is elkopnak, ezek esetleges cseréjére is felhívhatja a figyelmet a szerviz. Alkualapnak is jó, és nem ér meglepetésként pl. egy lendkerék csere amiért 4-5-600 ezret elkérnek.
ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!