Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tisztítod az autószőnyeged?

Hogy tisztítod az autószőnyeged?

Figyelt kérdés

Mi vált be legjobban?


30,000 kilométerhez közeledve így érzem ráférne egy alaposabb tisztítás a szonyegre az autóban.

Eddig csak vertem, de úgy érzem egy mosás segítene.


Ti hogy csináljátok?



ápr. 16. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Mosókban van erre hely, fel tudod csipeszelni.

Szárítani én nem szoktam külön a gumit, szövetet meg hazaviszem kifújatni.

ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Eddig csak vertem, de úgy érzem egy mosás segítene."

fújj

ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mosással csak óvatosan. Nekem olyan volt aminek alja érdesített mint a csiszolópapír, hogy ne csúszkáljon, meg talán valami keményítést is használnak rajtuk. A mosástól mindkettő megszűnt, és onnantól kuka, mert össze-vissza gyűrődött a lábam alatt
ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is jót kacagtam azon a soron kettes. Nem a legszerencsésebb megfogalmazás :D


Amúgy meg kérdező, te most a kivehető szőnyegekről beszélsz, vagy a komplett padlókárpitról? A kivehetőeket nyilván kiveszed és letakarítod, mint bármi mást a lakásodban ami szövetből van, vagy ha gumiszőnyeg akkor nagynyomásúval lecsapatod és hello. De nem gondolom hogy ez volt a kérdés, mert ezt egy általános iskolás gyerek is megoldja.


Ha magát a padlókárpitot szeretnéd teljesen tisztítani, akkor üléseket kiszedni és onnantól kárpittisztítóval alaposan lehet rajta átmenni. Egy délután alatt megoldható rendesen, csak utána hagyni kell száradni is, tehát érdemes saját kertben csinálni.


Vagy elviszed egy jó autókozmetikába és fizetsz nekik néhánytízezer forintot egy teljes kárpittisztításért, de kifejezetten olyanért ahol szét is szedik a belteret hogy mindenhova elérjenek. Sokba kerül, de nem neked kell töltened ezzel egy napot.

ápr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pár évente kiveszem, nagynyomású mosó, mosószerek, kefe.. egy nap száradás.


Időnként meg a porszívózáskor belenyomom a padlókárpitba mellette a rezgőcsiszolót (persze vászon nélkül) is...

ápr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobb ha veszel egy gumi szőnyeget is, könnyebb tisztán tartani.
ápr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt utálom, állandóan mozog, vagy a lábam akad bele, vagy a pedál.
ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!