Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdőmotornak megfelelő...

Kezdőmotornak megfelelő lehetne ez a típus ?

Figyelt kérdés

[link]

o_800_trail_amts_akcio_keszletrol_azonnal_motorbeszamitas_3_nap_alatt_rendszamozva-20509111#sid=f45a4e10-d992-4659-8c6b-ed5eb6a6fd07


Fent vagyok a benelli facebook csoportban , jókat írnak róla , a súlyától kicsit félnék , de szerintem vállalható lenne szerintetek ?



ápr. 16. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Persze , kezdő motornak pont egy ilyen kell , de vehetnél erősebbet is.

A csoportba nem mered megkérdezni??

De kezdőnek még egy 125-ös is sok.

ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem 125-ös aprilia akkor nem.
ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"a súlyától kicsit félnék"

Mitől? A 76 Le nem viszi el a 260Kg-os motort veled együtt? 🤣

Egy picit túlzásnak érzem én is első motornak, de te tudod.

ápr. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:
Sor 4 ,750,76lóerővel. A súlya valóban elég sok kezdésnek viszont ha a súlypont eléggé lent van és a kerékméretezése is úgy látom nem tulzóan széles (hátul 170 17collal) csébe a kormánya elég széles így kanyaríthatósága lehet nem is olyan rossz. Teljesítménye nem büntet mert ne olyan erős. Ha úgy érzed kezdeni az álom mociddal szeretnél akkor beválalható de első moci biztos hogy sérül. Lehet csak eldől vagy valami de az első tuti sérül ezt kalkuláld bele.
ápr. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!