Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e36 ablakemelő szerkezet...

BMW e36 ablakemelő szerkezet helyére e46 ablakemelő jó bele? Vagy esetleg át lehet alakítani?

Figyelt kérdés

Sajna e36 betegsége az ablakemelő, egytől egyig mind sz.r, mindig kibukik oldalra az ablak vagy alul a csúszka pár elkopik vagy abból ugrik ki a szerkezet egyik része..

Aki ismeri ezt a típust az szerintem úgyis tudja miről beszélek.

E46 ablakemelő szerkezete jó lehet bele? Vagy egy kis átalakítással esetleg meglehetne csinálni?



ápr. 18. 11:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekünk E46 van és az egyik oldalon mi is nemrég cseréltettük, elromlott. Szerintem is jobb az utángyártott, vagy a gyári.
ápr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Akkor nálam valószínű maga az ajtóval lesz a baj🥲 elvileg van bent valami ablaksín ami az üveget tartja és az nem cserélhető.

Tök mindegy milyen drága szerkezetet veszek meg csúszkapárt akkor sem jó. Vettem vagy 4 félét.

És nem hiszem hogy a szerelőkkel van a gond mert ők ezzel foglalkoznak napi szinten és pont az enyémet nem tudják megcsinálni.

ápr. 18. 16:06
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Ha a szerelők értenék a dolgukat, akkor bizonyára nem lennének ilyen megállapításaid, hogy "valószínű az ajtóval lesz a gond".

Ahogy az sem elfgadható, hogy "vettem vagy 4 féle sínt".

Csak egyet kell, amelyik oda való.

Erről ennyit. 🤔

ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam, hogy 4 féle sínt vettem :)

Azt írtam, hogy “tökmindegy……….. szerkezetet veszek meg csúszkapárt……..”.

Szerkezet meg csúszkapár, érted? ezekből vagy 4 félét vettem.


Már bocsánat, Unix, Bárdi meg társai adják ki nekem alvázszám szerint az alkatrészt, nem én választom ki kedvem szerint :) és nem is volt olcsó.. mert kb. mindig 40 körül fizettem az egyikért…


Már bocsánat még én vagyok a hülye, mert szart adnak, mert nem tudják megcsinálni meg miegymás..? 😆

Még ilyet se hallottam anyám..😆

Idejössz aztán velem kötekedsz?

Ha ennyire értesz hozzá komolyan jól megfizetlek csak csináld meg😄

ápr. 18. 23:12
 15/16 A kérdező kommentje:
Erről ennyit🤔😊
ápr. 18. 23:13
 16/16 anonim ***** válasza:

"ilyet vettem, olyat vettem, többet is próbáltam, nézte már más szerelő is...."

Pont az ilyen ügyfelet kerülöm nagy ívben!

Hozza az autót, ez a hiba, elvállalom, és amíg nincs tökéletesen rendben addig nem adom ki.

Ez nem egy barkácsműhely, nem is jótékonysági egylet.

Határidő van, számla és garancia.

Amikor kész, fizet, és nincs miről beszélni.

ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!