Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 2.4 v6 benzin, vagy...

Audi A6 2.4 v6 benzin, vagy 3.0 V6 TDI? Megjártam már a dízellel. Mik a vélemények? 2005-2006 az évjárat. Fenntartási költség? Mihez drágább hozzányúlni? Vezérlés stb?

Figyelt kérdés

ápr. 18. 21:27
1 2
 11/13 Morzsi007 ***** válasza:

Mi kerül egy olajcserébe 200E Ft-ba? Márkaszervizbe viszed ok, hogy ennyi. De egy mezei szerelő ne kérjen már el ennyit.

Vezérlés más tészta. Bár az is lehúzás, ha nem kell kivenni vagy kiemelni a motort, mert úgy megérteném, hogy drága.

ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

[link]


A régebbiekből vannak kifejezetten jó audik.

ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#10 Ismerősnek akkor nem autót kellett volna cserélni hanem szerelőt.


Olajcsere max 60k

Futóművezés ha nem minden lemförder meg powerflex, meg nem légrugós, akkor 500ból egy kisebb felújítás jön ki, nem pár dolog cseréje.

Vezérléscserére nekem anno az F10re mondtak 500ezret, ugyanúgy tűzfalnál vezérel, ugyanaz a cumi van azzal is, nem értem egy öregebb A6nál ez mitől lesz a duplája.

ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!