Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mint rutinos sofőrök, akik...

Mint rutinos sofőrök, akik relatív jól vezettek, van olyan, hogy "balfaszkodtok" egy sort?

Figyelt kérdés

Nálam néha szokott lenni, amikor pl sávotváltok bizonytalanság, nem mindig tudom felmérni mennyivel jön a mögöttem lévő autó, és késöbb kezdem el a sávváltást. nagyjából ebből szokott nálam probléma lenni.

5éve vezetek.


ápr. 20. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Neked még nincs rutinod ezek szerint.

AZ hogy hány éve van jogosítványod semmit nem jelent .

ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van ahogy az 1-es mondja. Volt már, hogy 1-2 dolgot benéztem de abból nem lett gond, mert mindig tudtam korrigálni. De többet nem indulok el úgy, hogy nem aludtam eleget, mert abból volt már koccanásom.
ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy azóta folyamatosan vezetek, sőt sofőrködtem is 2évet dobozossal, de nem mindig van ez nálam így, csak híbe - hóba
ápr. 20. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt azért tükörből is látni, ki melyik sávban mennyivel megy. Fáradtan meg szürkületkor nekem is nehezebben megy, de gyakorlat kérdése, hogy a "nehezebben" az mennyivel nehezebb, és ha nehezebben is megy, legalább megy. Amikor huzamosabb ideig nem vezetek autót, csak motort, amin a fejemet forgatom, akkor picit vissza kell szokni. Bele kell rázódni, hogy a holtteres tükörnek is először csak az egyik felét, aztán a másik felét nézzem. De kívülről ez nem annyira érzékelhető, ott kezdődik a rutin, hogy még ha belül balf*szkodsz is, a környezeted nem érzékeli.
ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem állítom, hogy jól vezetek, de van mögöttem 24 év és bő fél millió km vezetés, karcolás nélkül, személyautókkal, furgonokkal, céges és saját kocsikkal, pedig nem vagyok hivatásos sofőr.

És igen, megesik, hogy néha balpéniszkedek, de nem nagy dolgokra kell gondolni.

ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hajaj, pedig 2007 óta vezetek. múltkor lefulladtam a körforgalomban:D 3asba tettem, benzines nem díjjazta, le is állt:D aztán meló közben tolattam, siettem volna, hátulról sütött a nap, kivittem egy régi rozoga kerítést. aki rendszeresen vezet, azokkal előfordul, csak az nem hibázik, aki nem dolgozik.
ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előfordul, de az ember egy idő után kezdi látni a korlátjait, és ahhoz igazítja cselekedeteit. Szerencsére ez nálam már kezd kialakulni, de mondjuk én '85 óta folyamatosan vezetek. Vagyis nagyon remélem, hogy most már kezd kialakulni, mert már néhányszor volt ilyen érzésem, de csalókának bizonyult. Úgy a második millió kilométer környékén pedig nagyon úgy tűnt, hogy engem már nem érhet meglepetés, de az élet általában mindenre rácáfol...
ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Apróságok mindenkivel előfordulnak, max önkritika helyett arroganciával reagálja le belül.

Az, hogy mióta van jogsid kevésbé beszédes, mint hogy mennyit vezettél, mivel és milyen körülmények között.

ápr. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!