Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ugrál az alapjárat...

Miért ugrál az alapjárat 2004-es seat toledo 1.6 benzin-LPG-n?

Figyelt kérdés
Nem mindig csinálja, de ugye az alapesetben meleg motornál 600-700-az alapjárat, és felfelé felmegy ilyen 800-ra. Ezt csinálja kb. 5mp-ig és abbahagyja. Inkább parkolásnál szokta, amikor csúsztatom a kuplungot, mert mondjuk lámpánál való állásnál nem szokta. Mi lehet a baja? A gyertyák már szerintem cserére érettek,lehet ez okozza.

ápr. 22. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet, és lehet, hogy egyszerre több is.


Szervízben megmondják, nem kell, hogy márkaszervíz legyen, de a sarki "Imre bá" nem biztos, hogy végig is játsza neked a lehetőségeket egy többtényezős problémánál.


(Nekem kicsit fiatalabb ford fiesta volt és 3 alkatrész is ludas volt egyszerre.)

ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínű fals levegőt szív valahol a motor, és az ECU olyankor korrigál, hullámzik az alapjárat.

A gázos szerelők munkáit meg elnézve, ez simán lehet, iszonyat trehény melót csinál a legtöbb. Simán életveszély. A gáz injektorait szinte csak bedugják a szívócsonkokba, motorvezérlőre trehány módon van rákötve minden.



És figyelj balf.szkám 1-es: én vagyok a sarki "imrebá"

ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Stílusodon látszik is, Imrebá... Le is akadtál a fals levegőnél. Meg persze minden más szerelő trehány, szar munkát csinál. Annyira hozod az összes szaki-közhelyet, hogy egyszemélyben vagy a szakmád karikatúrája.
ápr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!