Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egyedülálló emberek,gyári...

Egyedülálló emberek,gyári melósok miért vesznek furgont, vagy kisbuszt, ha nem maszekolnak vele?

Figyelt kérdés
ápr. 24. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükségszerű maszekolni, nekem csak egy utánfutóm van, de rendszeresen megkérnek kisebb fuvarokra az ismerősök, vagy kölcsön kérik. Bizonyára őket is elérik ezek az emberek, nem kell hirdetni.
ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
62%
Tudod mennyi lepedőbe csavart hulla fér el bennük?
ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló vagyok és gondolkodtam már, hogy ha kocsim lenne akkor valami kisebb furgon/dobozos jellegű. Esetek 99%-ban egyedül utaztam, maximum másodmagammal. Viszont a raktér maga néha jól jönne cuccok szállításához.
ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#10 Amikkel én dolgoztam, találkoztam, rengeteget kibírtak, most azért mert a hosszbordás vagy egy kilincs megmakkan, én nem vágom hanyatt magam, részemről attól nem szar egy autó. Kuplung meg a felhasználótól függ, van aki alatt 100 ezret se megy el a gyári, van akinél 350-et is elgurul. Volt amivel városban mentem majdnem 8km-t hútővíz nélkül, mire beértem vele a műhelybe. Szóval én meg azt mondom hogy de, baromi szívós, főleg az 1. és 2. generáció.

Caddyn is ment tönkre ablaktörlő motor, Transiton meg beesett az üveg az ajtóba, még se mondanám rájuk, hogy nem kifejezetten szívósak. Ezek bagatel hibák.

ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kronos3000 válasza:
Nem vagyok egyedül álló, ám részben a fent felsorolt praktikus okok miatt fogok venni egy ilyet.
máj. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 TENGEERPICI válasza:
Te egy nagyon elmaradott gondolkofású vagy! Azért mert valaki egyedülálló: 1, telik neki. 2,az egyedülálló nak is lehet barátja bará, barátnője. 3. az egyedül álló csak neked látszik annak.Csak szóltam. TENGERPICI 2024.05.03.
máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!