Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ideiglenesen kivont járművel...

Ideiglenesen kivont járművel közlekedhetek e városban? Műszaki érvényes, adásvételi van,biztosítás nevemre kötve már, eredetiség vizsga csütörtökön

Figyelt kérdés
ápr. 30. 10:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyfelkapun 1 perc alatt vissza tudod rakni forgalomba, 2500 ft-ot kell erte fizetni talan.
ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem. Ha ideiglenesen ki van vonva, akkor nincs rajta biztosítás. Lehet kérni útvonalengedélyt.
ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem közlekedhetsz.
ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Megkötöttem a biztosítást a kereskedőnél.
ápr. 30. 10:45
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
használt autó kereskedésben eleve úgy adják oda az autót a vevőnek, hogy már minden el van intézve, és vissza van helyezve a forgalomba
ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is ki van vonva,leveszik a rendszámot ha elkap egy zsaru
ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
En intezek mindent mert messze vagyok
ápr. 30. 10:52
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező, ha a kereskedő - akinél állt az autó - kivonatta, akkor te nem tudod visszahelyezni a forgalomba, csak az átírással egyidőben. Átíratni pedig eredetvizsga híján nem tudod, csak utána.

Ezek a kereskedőtől vásárlások 2 "látogatási" alkalmat fednek le. Egyik, amikor megnézed, megtekinted, jelzed vásárlási szándékod és kifizeted, a másik alkalom meg amikor érte mehetsz és elhozhatod.

ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta vissza tudom. Tegnap sunnyogva haza is hoztam. Mar visszamenni nem tudok a héten, ezert momdta, hogy így is lehet. Hat mostmar elbizonytalanodtam.

Ott meglett a biztisítas és adásvételi. Csüt reggel eredetvizsga.

ápr. 30. 11:07
 10/16 A kérdező kommentje:
Csak holnap nagyon kellene az autó, de akkor megoldom mashogy.
ápr. 30. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!