Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire tartós a fekete...

Mennyire tartós a fekete fólia az autón?

Figyelt kérdés
Adott egy fekete seat toledo mk2. Alapvetően egybe van, rozsda nincs rajta, viszont jobb hátul törött volt, és látszik rajta a javítás, egyes helyeken be van mattulva, nem mindenhol egy árnyalatú. Gondolkodtam, hogy kaphatna egy telifényt, de tekintve, hogy 200 000 ft-nál kezdődnek nem hiszem, hogy megéri, mivel az autó kb. 1 milliót ér, viszont szeretném szépre megcsinálni. Kérdésem az lenne, hogy mennyiből lehet megcsináltatni, illetve mennyire látszik meg, tönkre teszi-e ha sokat áll a napon, stb.

ápr. 30. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a szakszerű fényezés lesz szép, az viszont nem olcsó. Otthoni kókanyolás nem lesz sem szép, sem tartós. Szerintem vagy add el és vegyél egy szépet vagy csináltasd meg szakemberrel ha így ahogy van nem megfelelő neked.
ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és a szakszerű fólia? azt halottam könnyen sérül
ápr. 30. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!