Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hitelre vettünk két éve egy 3...

Hitelre vettünk két éve egy 3 éves Citroënt. Nem fizettük egy ideig családi ok miatt, és tegnap elvitték. Jogos volt?

Figyelt kérdés

máj. 1. 08:46
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
33%
29 pont ugyanezt hangoztatták ismerőseim 2008 elött, hogy én vagyok a hülye mert nem veszek svájci hitelt hiszen az a vilg legstabilabb pénze és a többi most kell megvenni a házat nagykocsit, pont ugyanígy hülyéztek le. Én meg nem vettem fel. Most ők kb a híd alatt élnek , vagyis albiban bejelentetlen állásokban minden amijük van az ükanyjuk nevén van és életük végéig menekülnek a behajtók elöl. Én meg mondanám hogy na megmondam,de nem vagyok annyira ge ..i..
máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
91%
#31 De a svájcifrankos hiteles dolog az a laikusok spekulációjának visszaütése volt. Attól még nem lesz minden hitel eredendően rossz... Mondtam én már az első válaszomban, hogy nem érted a kapitalizmust.
máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
9%
Te se érted..ha értenéd nem ide irkálnál a felvett hiteleddel vagpnykodva,hanem milliárdos lennél aztán másoknak adnál hitelt vagy valami gyártulaj lennél..De csak osztani probálod az észt. Nekem mindegy,annyit mondok okos ember más kárán tanul,buta az sajátján se.
máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
76%
"ha értenéd nem ide irkálnál a felvett hiteleddel vagpnykodva" nekem nincs is hitelem felvéve :D
máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
71%
Oké akkor nem is tudom min megy itt a vita nagy ellentéteket én nem látok legyen béke :D A kérdezőnek meg részvétem, sajnos jogos volt a kocsi elvitele.
máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
71%
#35 Azon megy a vita, hogy hülyeségeket beszélsz és általánosítasz pár rossz példa alapján, ugyanis azzal kezdted, hogy mivel volt már ember, aki ész nélkül hülyén vett fel hitelt, és megszívta, szerinted a hitelfelvétel egy eredendően rossz dolog. A legelső válaszodat is beleszámítva most először mondtál bármi, ami a kérdező helyzetéről szól, cserébe mondtál sok hülyeséget, arról nem is beszélve, hogy a helyesírásodba is csak azért nem kötöttem bele, mert nem lett volna ízléses még egyet rúgni egy olyan emberbe, aki nem érti a világ működését, és valószínűleg egy szekrény mélyén párnahuzatban tartja minden pénzét.
máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

36 Eleve írtam többet is a kérdező helyzetéről. Csak fogalmad sincs ki mikor mit ír. Te belém álltál, nem a kérdésre reagáltál, hanem egyik válaszomra, itt kezdődött a probléma. Én meg nem fogom magam hagyni, nem olyan fából faragtak .


A másik a helyesírás. Leszarom nem érdekel, nem ez az a fórum, ha akarnék tudnék, megfelelő helyen, de nem éri meg az időt, se az odafigyelést, számomra nem releváns, ha valakit zavar, ő dolga.


A világ működését kb senki se érti egészében, azt jósoknak hívják tudod? Azok mesékben vannak. Te főleg nem, csak megy az arcoskodás, de mindenki azt hiszi, hogy ő jobban tud mindent, alap emberi butaság. Kb semmit nem tudsz rólam, de ha már te feltételezéseket engedsz meg magadnak személyes pénzügyi helyzetemről, az én feltételezésem szerint, ha már te jogot formáltál arra, hogy te megtedd, a 2008 válság idején fikádat túrtad valami iskolapadban, mikor már nekem akkor vállalkozásom volt és magam ura voltam, szóval engem ne akarj kioktatni milyen pénzt hol tartsak. És hitelt is vettem már fel de csakis termelő eszközre, ami játszva visszatérítette a törlesztőt. Az a "volt már ember", az több százezer ember volt, plusz a családok csak idehaza, külföld meg a másik pár millió, akik közül igen sokan meg is halltak a hitel miatt, most a végrehajtó maffiába bele se kezdjünk..szóval itt nem arról van szó hogy pár buta ember felvett hitelt, ez egy rendszerszintű probléma volt, és várd ki a végét, ennek a nagy ész nélküli hitelezésnek is eljön a böjtje, csak akkor nem fogsz ide írni , hogy na igazam volt.Meg nem is kell. De ha pár ember talán kicsit elgondolkodik az már jó.

máj. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
17%

"ha akarnék tudnék" dehogy tudnál


"Én meg nem fogom magam hagyni, nem olyan fából faragtak" ne is hagyd, duplázd meg a hülyeséget, hogy hangsúlyosabb legyen mindenki számára az elrettentő példa


Válaszod második felét nem olvastam el, mert a te életed a te dolgod, engem speciel rohadtul nem érdekel, a naplódba írkáld a magánügyeidet. Meg igazából a hülyeséget is, mert arra sem volt az elejétől sem kíváncsi senki, annyit tudtunk meg tőled, hogy hülye vagy.

máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
16%
38 te hülyézel engem ? Ha valami zavar akkor privátba pofázzál, ne a kérdést piszkítsd tele, aztán lerendezhetjük kispajtás!
máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
39. Itt kell megvitatni nem privátba.
máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!