Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Idén miért van olyan kevés...

Idén miért van olyan kevés motoros az utakon?

Figyelt kérdés
Átlagosnál melegebb tavaszunk van, mégsem rajzanak.
máj. 3. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Csodálkozol? Sok autósnak még a parkolás is gond. Nem hogy a közlekedés. Így nem véletlenül nincsenek már annyian utakon.
máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
#1 sokaknak meg egy egyszerű kérdés értelmezése is gond.
máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

"Átlagosnál melegebb tavaszunk van, mégsem rajzanak."

Addig jó.

máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
tavaly mind meghaltak
máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Te is benn ülsz a szobában kérdező, miért nem mész ki a szabadba? Ja, hogy esőre áll az eső? Neked miért nem elég az átlagosnál melegebb idő , hogy kimenj?
máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem kevés a motoros, tele vannak velük az utak konkrétan.
máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Én speciel idén még azért nem motoroztam sokat, mert kiszámíthatatlanul szeszélyes és csapadék szempontjából is ingadozó volt múlt hét előttig az idő.

Már március elején lecseréltem az olajat, de úgy nehéz bárhova motorozni, pénteken még hideg van, szombaton szakad az eső, vasárnap varázslatos módon elérjük a 16 fokot, csak aznap éppen más dolgom van, hétfőn meg megint hideg van, úgyhogy munkába inkább BKV-val megyek. Ilyen ez a tavasz, idén speciel kifejezetten kiszámíthatatlan és elnyújtott volt ez az időszak. Tavaly, tavaly előtt március-áprilisban kb. két hétvége meg két nap volt, amikor hideg volt a motorozáshoz, most meg két hónapon keresztül nem tudtad eldönteni, hogy csak egy napig lesz hülye az idő, vagy visszatér-e a tél.

máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Április első fele szinte végig nyári idővel telt.
máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki idén még nem motorozott, az nem igazi motoros.
máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 Én motoroztam március két leghidegebb napján. Aztán meg kiütött a betegszabi, most meg az említett betegszabi miatt annyi pótolandó munkám van, hogy nincs rá időm. Oké, nem vagyok igazi motoros, puding vagyok, papír vagyok, de ez a szezon így alakult. Még itt lesz az egész nyár pótolni. :)
máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!