Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jobb autó? Suzuki...

Melyik jobb autó? Suzuki Swift vagy Suzuki WagonR+?

Figyelt kérdés
A kinézett autók 2003-asak és mindkettőt 1.3-as motorral venném. A WagonR jobban tetszik. Friss jogosítványom van.

máj. 8. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Swift jobban tetszik. Volt is 2db.

De ha neked a Wagon R tetszik vedd azt. Olyan hatalmas különbség úgy sincs köztük. Mind a kettő egy sima közlekedőedény, hogy eljuss A-ból B-be és nem menjen rá a gatyád.

máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha véletlenül a Swift mellett döntök a csapotthátú jobb, vagy a lépcsőshátú? Illetve melyik fogyaszt jobban?
máj. 8. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Swiftnél amelyikből találsz jobb állapotút.
máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 93-as swiftem volt jogsi után tanulóautónak. Szerettem, mert picike, könnyű volt vele parkolni, a fogyasztását egyszer sikerült levinnem 5 liter alá, de az egyszeri eset volt, általában 5,5-6 liter között evett.

Párom autós szakember, ő a wagon r-t dicsérte régebben, mikor szaladgálós autót kerestünk, szerinte pakolni jobb bele, emiatt többet ér számára, mint a swift, mert minden másban egyezik a két típus.

máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ignis motoros Wagonr a legjobb, a füstölős nem Ignis motoros 7x lóerős szelepszár szimering miatt szokott füstölni. Nem olyan vészes költség, de számítani kell rá. Az Ignis motorosnak meg váltó problémái szoktak lenni. Hát lehet választani. Városba és 1.0 Wagonrt vennék. Többi helyre úgysem valók ezek az autók.
máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak más a karosszéria, más változás nincs benne. A sedánnak nagyobb a csomagtartója, de kisebb a nyílás amin keresztül pakolni lehet. A 3/5 ajtós kényelmesebben pakolható, de kisebb a csomagtartó. Volt mind a kettő, a 68 lovas motorral. Egyik 93 5 ajtós, a másik meg 2001es Sedan. Abban már volt klíma és szervó kormány is :)

Fogyasztás? Elég nehéz lábam van, nagyon vegyesen használtam, de nagyon sokat, nem nagyon számolgattam a fogyasztást, de saccra 6-7 liter közé tenném. Biztos lehet 6 alá is vinni picivel.

máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
WagonR pozitiv, a bódé miatt nagyon szarul eszik, váltó problémás, én nem erőltetném.
máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!