Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nehéz megcsinálni a jogsit?...

Nehéz megcsinálni a jogsit? Nem tudom nekiálljak e, van egy elméletem miszerint sokszor buktatnak hogy minél többet fizess.

Figyelt kérdés
máj. 10. 20:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Van itt olyan aki mostanában tette le? Mesèlnètek róla? Tapasztalatok stb
máj. 10. 20:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, annyi a tanuló vezető, hogy az oktatók nem győzik vezettetni őket. Folyamatosan, mindig van új vizsgázó, aki fizeti a vizsgadíjakat.

Pörög az üzlet, inkább az a jellemzőbb, hogy szándékosan drágák a tanfolyamok, vezetési órák.


Nagyjából csúcson járnak a vizsgabiztosok, folyamatosan vizsgáztatnak, nincs szükség rá, hogy kockáztassák a munkájukat ilyen szándékos buktatásokkal.


Persze, nem mondom, hogy sosem volt ilyen, de nem jellemző.

Ha valaki bukik vizsgán, annak valódi oka lesz legtöbbször.

máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor lett meg kötelező 30 óra után amikor ennyire még nem is pörgött az egész, úgy hogy előtte soha nem is vezettem.

Szerintem nincs ilyen, hogy megbuktatnak direkt mert kell a pénz.


Most meg így is sakkoznak már, hogy ki mikor tud menni vezetni + vizsgázni. Jelenleg inkább az lenne az érdekük, hogy valaki átmenjen és jöhessen a következő.


Viszont ahogy az első is írta, az óradíjak valami brutálisan elszálltak. Felfoghatod úgy is hogy most vezetsz 30 órát amiből regen kijött 40.

máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy drága, de kell
máj. 11. 09:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz.

Ha van elég pénzed, akkor állj neki.

Az elméleted nem igazán megalapozott.

máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szabályosan vezetsz, nem fognak megbuktatni. Sok a mende-monda, de ezek leginkább urbánus legendák.

Én anno B,C,D-t csináltam + GKI-t, és egyszer nem húztak meg.

máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"van egy elméletem miszerint sokszor buktatnak hogy minél többet fizess"


Hát ha neked ennyi eszed van, akkor inkább ne tedd.

máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha úgyis kell, akkor nem tök mindegy hányszor uktatnak a pénzért és hányszor azért mert béna vagy? Meg kell cisnálni és kész
máj. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!