Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől ráz a kormány?

Marcell0001 kérdése:

Mitől ráz a kormány?

Figyelt kérdés

Opel Tigra 99 év

80 és 100 között ráz a kormány fékezésnél gyorsításnál egyáltalán nem ha gyorsitok és be érek a 80 100 tartományba akkor minimálisan ugyan de nem anyira ráz de van hogy nagyon minimálisan ráz csak után újabb gyorsításnál megint


Felni centirozva

Gumik épek meg vizsgálva

Felni Fék és kerék agy illeszkedési pontjai fel csiszolva zsírtalanitva


Én lengokaral gondolok de megkérdezem hátha volt e valakinek ilyen



máj. 13. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Lengőkar szilet lehet a ludas.

[link]

máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pont ezt a videót néztem enis nem rég csak itt nem volt nekem egyértelmű hogy fékezésnél vagy menet közbe razkodasnal lehet e szilent


( nem írtam de regebben is remeget ugyan ebbe a tartományba téli nyári gumival és másik felnivel is )

máj. 13. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet amúgy,hogy szarul egyensúlyozták ki a kerekeidet,van,hogy egy kicsi eltérés is elég. Én a székesfehérvári JSI-nél 2x is így jártam jó 10 év különbséggel,hogy szarul szerelték a kerekeimet. Kis maszek gumis utána kihozta nullára, és láss csodát, utána nem rázott 100 környékén a kormány.
máj. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!