Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot Boxer menet közben...

Peugeot Boxer menet közben megáll, világítás, minden üzemképtelen,nem lehet újraindítani. Akksi rendben. Több szervízben jártam vele, nem jönnek rá a hibaforrásra. Mit gondoltok, merre tovább?

Figyelt kérdés

#Villamossági probléma
máj. 14. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Testelés, beázott vezérlőegység ilyenek szoktak hasonlókat okozni. Távgyógyítás erre sajnos nem lehetséges.
máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt a vonalat is ellenőrizték.
máj. 14. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is boxer van, már kétszer leugrott a saru az akksiról. Ránézésre jó volt minden, de kúpos volt a akku csöcse és lelazult.
máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet
máj. 14. 19:26
 5/6 krwkco ***** válasza:

"Több szervízben jártam vele, nem jönnek rá a hibaforrásra."

Gondolom azért, mert ott nem jött elő a hiba.

"Mit gondoltok, merre tovább?"

Ha az olyan dolgok sem világítanak, amik a gyujtás nélkül is működnének, akkor a fő áramellátással lehet gond. Pl. belül törött akku kábel. Vagy érintkezési hiba valamelyik főbiztosítéknál. Szerezni kellene erről a területről egy kapcsolási rajzot és amikor fennáll a hiba, akkor nem működő fogyasztókat bekapcsolva végigmérni minél több pontot a kasztnihoz képest. Hogy hol tűnik el a 12V a pozitív ágon, vagy jelenik meg feszültség, ahol földnek (kb. 0V-nak) kellene lenni.

máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt is végigjárjuk.
máj. 15. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!