Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kamerát ajánlotok az...

Milyen kamerát ajánlotok az autóba?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan kamerát az autóba ami felvételt készít ha parkolás közbe az autónak mennek. Olyanra gondoltam ami ütközés hatására kapcsolna be, így nagy eséllyel meg lenne az elkövető rendszáma.


Másik kérdésem pedig, hogy lehetséges tolatóradart utólag bekötni?


máj. 14. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Na és hová teszed azt a kamerát hogy vegye ha neked mennek???

EZen gondolkoztál már?

Mind a négy oldalt végig kell kamerázni .

máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Vannak pl a xiaominak közvetlenül a 12vos rendszerre köthető adapterei ami folyamatos áramellátást biztosít a kamerának, illetve ütközés esetén készít felvételt.

Viszont folyamatosan szívja a kocsi aksiját, nekem olyan aksim van amit 2 nap alatt kisütne egy. (Viszont ez azért extrém eset, a legtöbb kocsiban nem dísznek van ott a 12v-os aksi)


Tolatóradart pedig autószerelő/auto villamosági szerelő tud utólag beszerelni, beszélj egyel kettővel, hogy nekik van-e vagy vinni kell, melyiket ajánlja stb.


Nem nehéz beszerelni egyet (de macera, így nem is olcsó)

máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi 70mai M500-asom van, fixen bekötve, aktív parkolásfelügyelettel. Van hogy két hetet is áll egyhelyben a kocsi. Eddig nem volt akku problémám. Egy ilyen kamera főleg standbyban bőven nem ampereket vesz fel.
máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Előre szeretnék csak kamerát. Tolatva parkolva nagy valószínűséggel látni a történteket.


Annyi kiegészítés, hogy hibrid Toyotához lenne.

máj. 14. 18:54
 5/7 nemaRendőrség ***** válasza:

Nekem is, akkor ez is lepkefing aksi lesz szerintem.


Olyat keress ami aksis

máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 70mai A500S-em van, egyben vettem a hátsó kamerával és a parkoló őr kábelezéssel, nekem is Toyotában van, igaz nem hibrid de soha nem okozott gondot, nekem megbízhatónak bizonyult, a családban minden autóban ez van 4 éve, elég érzékeny, egy ág ráesik a kocsira arról már készít videót.


Mindent be lehet kötni utólag, a kérdés mennyire éri meg, ha gyárilag van benne akkor elég egyértelmű a bekötése, kell minden ami a rendszer része és sima ügy, ha utólagos akkor meg aszerint kell menni.

máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Viofo kamerákat be lehet kötni a biztosítégba, egyáltalán nem bonyolult. Nekem is van, leállított motornál automatikus parkolómódba kapcsol.


Tolatóradart nem tudjuk, hogy be lehet-e kötni, mert semmit nem mondtál arról, hogy milyen autód van.

máj. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!