Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi plusz költségre számíth...

Mennyi plusz költségre számíthatok használt autó vásárlás esetén?

Figyelt kérdés
Most vennék autót,ki is néztem 1.700.000ft lenne (ez még helyszínen lehet alkuképes)Kíváncsi lennék mennyi lehet a vége a biztosítás,átírás,eredet vizsga után.Friss műszakis,frissen szervizelt,új kuplung új fékbetét,féktárcsák,2 kerékszett,teljesen korrekt autó így ránézésre nyílván helyben derül majd ki.ha nem is tudok alkudni kb 1.850.000 reális lehet mindennel együtt, mit gondoltok? 2 milliót szánnék autóra csak azért lennék kíváncsi rá!
máj. 16. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tudod kiszámolni az átírási költséget, biztosítást pedig Netrisk.hu-n. 150.000-nek elégnek kéne lennie átírásra, biztosításra, hacsak nem fővárosi és friss jogsis vagy. Akkor aztán lehet durva összeg a biztosítás. Aztán átvizsgáltatási költség, apróbb hibák javítása ilyenekkel is számolj. Egy jó állapotú autónál elégnek kellene lennie a keretednek, de ha eladják, akkor lehetnek meglepik vele.

máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok,23 éves ha ez számít és még nincs jogosítványom,még az elsősegély vizsga végett nem tudom kiváltani.Tudom hogy jogsi nélkül is lehet biztosítást kötni de számít ez az árban bármit is?
máj. 16. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Akkor inkább szülők nevére irassátok az autót, kb. fele annyi lesz a biztosítás díja. Kb. 130 ezer helyett csak 70 körül évente. Számold ki netrisken pontosan. Azt a maradékot meg rá tudod költeni az autó rendberakására.
máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen autó?


300-500-al számolj mindenképp.

máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A felsorolt tételek mindegyikére van kalkulátor. Ami sok lesz az a karbantartás vásárlás után. Mert ugye ma már senki nem hiszi el, hogy 20 éves autókat újjáépítve, felújítva adnak el az emberek
máj. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!