Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1993-2003 fontoss...

Suzuki Swift 1993-2003 fontosságok?

Figyelt kérdés
Sziasztok a 2003-ig gyártott swiften (majd valamikor tervezek venni egy jó állapotút) mit érdemes vétel után cserélni?
máj. 17. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Olajat, szűrőt. Ellenőrizni a bekötési pontokat.
máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Mad Max2 ***** válasza:

olajcsere, vezérléscsere És érdemes átnézetni hogy van-e amit sos ben ki kell cserélni


Amugy én a 2003 előtti swifteket már nem ajánlom, nem igen van belőlük jó állapotú, már mind rohad.


(Nekem is volt ilyen autom, a rohadás miatt váltam meg tőle anno)

máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Én sem ajánlom ezeket a Swifteket. A legfiatalabb is minimum 21 éves. Rommá vannak már hajtva, le vannak strapálva, nagyon sok kilóméter van már bennük, és/vagy rohadnak.
máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


Van még normális csak nem a kínálat aljáról kell vásárolni. Így lesz egy nagyon olcsón fenntartható rendkívül megbízható autód. Tudom mert még huligán koromba ilyen ezres volt az első autóm. Sosem kíméltem, de elképesztő amit kibírt. A "legnagyobb" javítások a motorban bő 300ezer felett egy injektor és hengerfejtömítés csere. De hogy ki ad egy ilyen jó állapotúért ennyit az már más kérdés....

máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
XD #4 a legnagyobb troll! LoL :D
máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a legnagyobb troll, hanem Ámon Olivér.


https://www.youtube.com/watch?v=QBY9vOjsYjI&t=2167s

máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
1.400.000 Ft egy 2001-es Swiftért?😯 Meg van az eladó kicsit billenve.
máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tűnt fel egy kicsit elszálltak az árak mostanság.... Ez igaz minden olyan autóra ami valóban JÓ állapotban van.
máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

Lekérdeztem most JSZP-n, valóban csak 11 ezer km volt benne tavaly, nem fordult még át, és kb. 1 évvel ezelőttig az 1. tulajánál volt. Ez majdhogynem szalonautó. Nem véletlenül kérnek el érte ennyit, valszeg azt szeretnék, ha ez fennmaradna az utókornak, és nem pedig rommá hajtaná a kövi tulaj 1 év alatt 100 ezret beletéve...

Napi használatra az átlagember nyilván nem ezt fogja kiválasztani, de akinek az az "álma", hogy egyszer majd OT-s Swiftje legyen, az fog adni érte ennyit.

máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mint minden autónál, plusz alaposan átnézni rozsda miatt. Nagyon szét vannak már rohadva ezek ennyi idősen sajnos.
máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!