Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek és mikor éri meg az...

Kinek és mikor éri meg az évszakos gumicserét kerékcserével végrehajtani?

Figyelt kérdés

Öreg autó, nincs légnyomás érzékelő.

Mindenképp gumishoz kell vinni.



máj. 17. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hogy érted hogy kinek? Tavasszal és ősszel szokták cserélni és gumisnál. Ha külön felnin van, akkor akár otthon is lehet.
máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha arra gondolsz,hogy a másik szetted is felnire van szerelve, akkor mindig megéri. Nem tudom,hogy most mennyiért szerelnek át,de jó 10 éve, cirka 3 átszerelés áráért vettem egy szett lemezfelnit, így ha azt veszem, akkor a harmadik év elején már visszahozta az árát,plusz gumisnál se megy el az időm.
máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Főleg a gumisnak éri meg.
máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En tegnap szereltettem fel 4 gumit 4 felnire egy kisvarosban, a helyi legolcsobb gumisnal. 20 ezret kertek, autora nem kellett ferakni. Ahhoz kepest hogy 80-bol mar veszel 4 uj lemezfelnit, vagy 80-120 korul 4 hasznat jo alapotu alufelnit, baromi draga. 2-3 ev alatt visszahozza a +4 feli a sajat arat.
máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 krwkco ***** válasza:
77%

"Kinek és mikor éri meg az évszakos gumicserét kerékcserével végrehajtani?"

Mindenkinek, aki tud kereket cserélni.

Bontóban venni kell 4 acélfelnit, kicsit lefesteni, ha rozsdás és arra mehet a téli gumi. Vagy ha télen is alufelnit akarsz, akkor is megéri.

Egy kerékcsere időben nem tart tovább, mint odamenni a gumishoz, várakozni, várni a számlára, stb.

máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Gumisnak eri meg, evek ota 4 evszakossal tolom.
máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Évek óta télivel járok. Ha már leradíroztam csak nyári lesz. Hát már nincs is tél :D
máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 szett gumim van, felnire szerelve. 14k volt legutóbb a kerékcsere pedig nem kellett a gumit felrakni és leszedni. Idén kölcsönkértem egy krokodil emelőt és nagyjából 15 perc alatt cseréltem ki a 4 kereket. Ezentúl nem megyek a gumishoz. Munkahelyemen ki tudom centiroztatni a felnit. Nekem nem fogja megérni évente 30-at fizetni két 15 perces munkáért.
máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!