Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új motor vásárlásnál (vadi...

Új motor vásárlásnál (vadi új) papírilag miket kell kapjak ha kiszállítják?

Figyelt kérdés

milyen papírok kell meglegyenek? Forgalmi + törzskönyv(az valami kártya lenne?) Műszaki 4évig érvényes úgy tudom, de azt forgalmiban jelölik? Eddig csak agyonhasznált 50köbösöm volt nem értek a papír részéhez.

Mi az amiben jelölve van hogy x cég meg hogy enyém a kétkerekű?



#motor #új motor vásárlás #új motor papírok #motor vásárlás papírjai
máj. 21. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben rendszámos motor, úgy nevedre szóló törzskönyvet és forgalmit fogsz kapni, és igen a forgalmiban benne lesz a műszakivizsga lejáratának dátuma. Gondolom felelősségbiztosítás miatt majd keresnek ha meglesz a rendszám, hogy meg tudd kötni, és ne legyen fedezetlenség miatt kieső nap.
máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kötelező már meg van rá elküldte mailben a K&h, de ezek szerint csak forgalmi és törzskönyv és én legyek ráírva?
máj. 21. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:

A te nevedre kerül egyből, nem majd még viszed eredetvizsgára meg átírni? Vagy hogy gondoltad?

Hacsak nem részletre veszed, mert akkor törzskönyvet nem kapsz.

máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egybe csengettem ki, pardon a hülye kérdésekért első olyan járgyányom ami új és rendszámos is :D
máj. 21. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Törzskönyv, forgalmi.
máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3


Új motort vesz, nem használtat. Nincs eredetvizsga.

máj. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Forgalmi, törzskönyv (lehet később postázzák a kártyát), kézikönyv, esetleg külön szerviz könyv.
máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Forgalmi alján én szereplek mint tulaj, szervízkönyv, számla és egyéb papírok amit adtak. A törzskönyvet postázzák foegalomba helyezéstől számított 2hétkb. Danke a válaszokat.
máj. 22. 18:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!