Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem kellene kombi, se egyterü...

Nem kellene kombi, se egyterü , mégis zavar, hogy sedanom van milyen ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Kombi autóba nőttem fel, fél lakást kipakoltuk a mentünk Balcsira nyaralni onnan meg még hoztunk is haza dolgokat és 4-en mentünk mindenki elfért.


Nekem most egy sedanom lett mert nagyon olcsó volt és első szélvédő fütésen kívül minden extra benne van amit akkor lehetett kérni. De egy széket nem tudok bele tenni, olyan rossz érzés, hogy van egy autóm , de csak autó pakolni nem lehet bele, alacsonyan ülök , nagy a holttér. De áron alul vettem egy olyan Focus benzinest ( 2005) ami nem eszi az olajat és jó benne a klíma, és vége is az előnynek, szüleimmel kell egyeztetni ha valami nagyobb dolgot veszek, hogy adják oda a Galaxyt. Ellemben a Galaxyra fél eletét rákölti az ember erre a Focusra meg nem, megvettem 250 lett rádobva és semmi baja és csak 4 év különbség. Most mentem a Galaxyval és nagyon vennék egyet, "nem kell most pakolni, de hátha!" Érzésem van. De a Focust nem adnám el, de nem tudom miért pedig sokat eszik ( 1.6 benzin szóval annyit mint egy 1.6 benzin 7-8 liter ).


Mi lehet ez az érzés? Egyszer egy cikket olvastam róla, de nem találom talán TC-n volt.



máj. 22. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
a sedan az csak díszautó
máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:(
máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezert utalom a sedant, meg egy kompakt kisautoba is sokkal tobbet lehet pakolni az 5. ajto miatt.
máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én egy egyterűt vettem régen, de nem adnám oda semmiért.

Megfizethetetlen hogy mindíg minden elfér benne , és nem kerül többe mint bármilyen más autó.

máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tévedés, a szedán az igazi autó. Minden valamire való luxusautó is szedán (Rolls, S-merci, Bentley, Maserati) vagy ha van is kombi változata (pl audi a8), az csúnyább. A kombi egyszerűen egy nagy doboz, az csak arról szól, hogy beférjen a komód is, de az esztétika kevéssé az erőssége, a legtöbbjük kifejezetten otromba, bár akad néhány szebb példány is, de még ezekre is igaz, hogy a szedán változatuk meg még szebb.

A fenti nyavalygást sem értem, igazából akkor azon is lehetne nyavalyogni, hogy miért nincsenek olyan - még csúnyább - autók, ahol hátul még felfele is terjeszkedik fél métert, mert akkor a nagyi szekrénye is beférne, nem csak a komód.

máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is szedán mellet vagyok nem értem mért kell a féllakást hurcolni

Egyterüt meg simán lehet bérelni akár órákra ha pakolos auto kell

máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is rengeteg kasztni változat létezik, tehát van miből válogatni. Van akinek ez tetszik van akinek az. Ráadásul van ami kombiba van ami ferdehátúba és van ami sedanba néz ki jól. De ez megint csak szubjektív. Aztán van aki egyedül lakik és még sok cucca sincs, nekik feltehetően nem fontos a nagy csomagtartó vagy a jó pakolhatóság. Sedanba is van sok szép forma, de ha a csomagtartó nem nyílik együtt a hátsó üveggel/ablakkal, akkor hiába van 500liter csak egy kis lyukon keresztül lehet pakolni. Úgy gondolom mindenki eltudja dönteni, hogy mi tetszik neki vagy éppen mire van szüksége. A jelenlegi autóm jobban tetszene sedanba(így marad a ferdehátú, bár igazából ezt is szeretem), de azt nem tudnám így pakolni. (Velem ugyan is megesik, hogy sok cuccom van és fűkaszám is szeret világot látni. LOL.) U.I Eladó szilvapálinka/lekvár!


[link]


[link]

máj. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!